RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

"Ти - Людина і не забувай про це", закликає MENTIONS у новому альбомі "MUZIKA"

Саундпродюсер, керівник музичного медіа «MUZIKA UA», амбасадор Всесвітнього молодіжного екологічного руху «Let's Do It» в Україні та фронтмен денс-поп проєкту «MENTIONS» випустив другий альбом "MUZIKA". 

 

"Рік часу знадобилось на створення...багато чи мало, але «MUZIKA» пережив найскладніший рік у моєму молодому житті. Декілька емоційних зривів на фоні фінансової кризи через карантин, внутрішніх переживань щодо розпаду попереднього складу проєкту, проблемні й токсичні стосунки. Проте в той же час - це період створення нових потужних проєктів, таких як медіа «MUZIKA UA», написання гімну до акції Всесвітнього дня прибирання «World CleanUp Day» в Україні, до якого долучилось 20 крутезних українських артистів з різних областей, втілення мрії стрибнути з парашютом, нові люди, які увірвались у мій світ й тепер ні за що їх не відпущу. Одне й єдине не змінюється в моєму житті вже багато років - не можу і дня без музики. Саме вона не дає забути мені, що я - Людина, живий і сьогодні можу творити історію, створюючи ось такі прикольні моменти як альбом «MUZIKA»." - коментує MENTIONS.

Альбом складається з 8 треків, за кожним з яких стоїть містична історія. Кожною з них артист ділиться з аудиторією щодня у своїх соцмережах. «MUZIKA» наповнений прихованими пасхалками, знаками та символами, які знайдуть лише ті, хто слідкує за творчістю проєкту. А в деяких треках звучить унікальний інструмент, який не зустрінете більше ніде у світі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити