RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Не ховай від мене свої шрами: Джуляна презентує новий відеокліп

Нещодавно співачка Джуляна презентувала відеокліп на композицію “Шрами”. Пісня стала яскравим висловлюванням співачки про вразливість людської душі та прийняття своєї та чужої недосконалості.

 

 

Режисером-оператором кліпу виступив талановитий гітарист і композитор Tony Evans, музика для композиції — результат спільної творчості Джуляни та Tony Evans.

 

Ця пісня про недосконале...тіло, розум, душу.. І про те, що, для того, щоб жити в неідеальному тілі або з якимись психологічними травмами, людині доводиться докладати неймовірних зусиль. Співачка закликає нас не зачиняти двері до свого серця, бо саме ці зусилля духу і створюють справжню, непідробну красу, вони створюють людині харизму, яка світить набагато яскравіше, ніж просто ідеальна картинка. Саме наші шрами — на тілі або душі - дозволяють нам співчувати іншим людям та приймати їх та свою недосконалість не як ваду, а як красу.

 

“Ідей для створення кліпу було досить багато, але ми вирішили зняти його у стилі 80-х. Красиве гітарне соло та інтимна атмосфера пісні в цілому нагадують тодішні кліпи. Чи потрібні зайві декорації, коли йдеться про щось дуже особисте? ... По суті, ця пісня є розмовою зі слухачем сам на сам”, - розповідає Джуляна.

 

Джуляна — українська співачка, автор пісень. Працює у жанрі поп-рок, софт-рок, соул, джаз.

 

Пісня “Шрами” — одна з перших пісень майбутнього альбому, над яким зараз працює співачка. Тексти пісень мають здебільшого мотивуючий або філософський характер, підіймають певні соціальні теми.

Додати коментар

Захисний код
Оновити