RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Популярний український блогер подався в шоу-бізнес

Популярний блогер з Чернівців Qatoshi, який свого часу заснував Instagram-канал Naprocente з більш ніж 320 тисячами підписниками, подався в шоу-бізнес.

 

Так, днями вийшов уже другий трек виконавця, який отримав назву "Танцуй". Цікаво, що лише за добу пісня потрапила в топ-100 по Україні від Apple Music та зайняла перше місце в чарті нових треків SoundCloud.

"Це трек про емоції, які переживало 99% людей під час сварок і скандалів", – говорить 26-річний артист.

Qatoshi писав і хотів мати справу з музикою ще з дитинства, проте наважився лише нещодавно. Але із друзями з Naprocente він вже робив кілька пародій на пісні.

"Одна з них ("Алёшка") зібрала хороші реакції. І люди почали писати повідомлення типу: "Запишіть щось своє", "Зробіть свій трек". Перед цим був хайпове відео, яке облетіло купу пабліків у всіх соціальних мережах – "2020 год (кавер на Кровосток)". Після цього отримали дуже багато повідомлень, що пора щось своє випускати. Друзі і свої люди з Naprocente підтримали в цьому, і вийшов перший трек "Чувствуй стиль". "Танцуй" – другий сингл, але ще буде не мало", – каже Qatoshi.

Репер запевняє: головна ціль його творчості – далеко не гроші.

 

"Кожен трек, який випускається нами – від душі. Ніколи б не випустив трек, який самому не подобається. Тому кайфую від кожного сам", – підкреслює артист

Додати коментар

Захисний код
Оновити