RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Український музикант закликає кожного займатися своєю справою

Музичний проєкт Паренёк Простой продовжує випускати пісні, які пов'язані з різними життєвими історіями.

 

 

Нова пісня "Виталя" - історія про те, як буває, коли починаєш займатися тим, що у тебе не виходить. Коли колишні успіхи перекреслюються новими невдачами, коли краще не робити зовсім, ніж робити ось так. Адже навіть величезне бажання не допоможе, якщо це - не твоє.

 

«Люди, займайтеся тим, що у вас виходить і всім буде щастя. Інакше, навіть якщо й самі не будете шкодувати про це, - навколишні будуть точно не в захваті. Саме про це пісня. Будь-які збіги в пісні випадкові, але це не означає, що так не буває. І неважливо в якому місті, в якій країні, в який час і з ким це відбувається», - розповідає Паренёк Простой.

 

Пісня має більш широкий контекст - шукайте і розвивайте свої власні таланти й не відволікайтеся на те, до чого маєте менше здібностей. Займайтеся тим, що виходить - тоді будете щасливі самі та зробите щасливими інших!

 

 

Нагадаємо, нещодавно Паренёк Простой презентував пісню "Студент". В якій закликає студентів, відриватися на повну, творити чудеса, насолоджуватися і вдихати кайф від життя!

Додати коментар

Захисний код
Оновити