RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Un Dos Tres: Українська співачка IKSTINA демонструє спокусливі форми мешканцям готелю

Співачка IKSTINA презентувала свій другий кліп. Іспанські мотиви та український драйв, пристрасть та адреналін - чудове поєднання, яке змусить ваше серце битися частіше.

 

Пісня «Un Dos Tres» - це квінтесенція почуттів: коли любов, немов ураган вривається у життя раптово та зі своїми наслідками. Часом, навіть не встигаємо порахувати до трьох. П’янкий вокал, сексуальний жіночий реп, пристрасна історія та нова іспано-українська лірика від IKSTINA перенесуть кожного в гру на межі кохання.

 

Зйомки кліпу відбувались впродовж 4 днів, під час яких співачка з командою об’їхала майже 2000 тис. км. Головним девізом знімального процесу стало вже відоме #МандруйУкраїною

 

«Ми довели, що можемо відтворити пристрасну любов та гру з улюблених фільмів саме в Україні. Гранд Каньйон Станіслав та Рожеве Озеро — це локації в Херсонській області, де перехоплює подих, і душа завмирає від гордості. Я впевнена, що іспанський вайб, українська лірика, надзвичайні локації, темпераментні герої - не залишать глядача байдужим», - коментує співачка.

 

Герої цієї історії - приковують погляд. Тому не дивно, що вночі, коли знімались відверті сцени в басейні,  частина мешканців готелю, де проходили зйомки, спостерігали за цим спокусливим процесом. 

 

«Головний сюжет — межа! Кожен з нас, хоча б раз в житті, ходив по лезу. Шалені почуття та романтична історія — пірнайте у цей вир почуттів та кайфуйте від перегляду. Живіть кожну секунду та кожної клітиною свого тіла. Це саме той випадок, коли не хочеш, щоб ця історія закінчилась», - розповідає IKSTINA

 

Нагадаємо, в травні цього року IKSTINA презентувала кліп на дебютний сингл «Señorita», з яким співачка стрімко увірвалася в український шоу-бізнес.

Додати коментар

Захисний код
Оновити