RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Український R&B артист Sysuev підкорює NASA

Український артист Sysuev повертається з новим релізом «Another Chance» - синглом з фан-відео про космічні баталії й романтику за межами стратосфери.

 

 

У новому синглі Sysuev цікаво міксує електронний Pop з елементами Future Bass і Lo-Fi. Легкий мелодійний вокал артиста органічно поєднується з інструменталом, які разом створюють гіпнотичну і чарівну атмосферу космічних пригод. Цікаво й те, що команда артиста надсилала сингл в офіс NASA, отримавши відповідь з позитивними відгуками та обіцянкою передати його астронавтам для натхнення у роботі.

 

«Давно хотів написати пісню про героїв космосу, його відкривачів- вчених і просто мрійників про інші планети та світи. З самого дитинства я фанатію від Sci-Fi тематики, багато дивлюсь аніме про космічні пригоди, читаю книги братів Стругацьких, Рея Бредбері, Кир Буличова. Це й надихнуло на створення «Another Chance». Отож, вмикаєм разом цей трек, заплющуємо очі й летимо у безмежні космічні пейзажі, де чарівний світ далеких зірок і відчуття дотику до чогось дивного і непізнаного», - розповідає Sysuev.

 

Сингл «Another Chance» вже доступний на всіх музичних платформах. Візуальною підтримкою синглу виступає  яскраве космічне фан-відео, зібране з фрагментів найулюбленіших японських аніме артиста Planetes, Ginga Eiyuu Densetsu, Gundam та ін.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити