RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Український артист провів майстер-клас прощання з колишньою

Sysuev повертається з новим відео «Best 4 U». У ньому він звернувся до колишньої коханої, завдяки якій навчився багато чому в житті та музиці. Відео вийшло дійсно цікавим. Ідея і суть розірвання стосунків вдало передаються символами, рухами, мімікою героїв кліпу, яскравими рапідними переходами.

 

«Складно прощатися з колишньою, з тією дівчиною, з якою ти був настільки щасливим. Ще складніше розлучитися, якщо у відносинах було багато пристрасті та суперечливих емоцій. Дуже радий цьому відео, реалізації всіх ідей. Ми все зробили у доволі нестандартній артхаусній манері. Головна героїня хоче відшукати у натовпі людей свого єдиного. Вона намагається зрозуміти хто він через погляд, через дотик. Проте усі її спроби марні й вона об’єднується з іншими колишніми, розчиняючись у темряві», - розповідає Sysuev.

 

Артист вже запрем’єрив кліп у своїх соціальних мережах. Трек «Best 4 U» увійшов у новий альбом «Mr. Worldwide», який Sysuev презентував місяць тому

 

Натхненний успіхом альбому «Mr. Worldwide», Sysuev планує багато виступів на музичних фестивалях літом цього року. Тож слідкуйте за новинами на його сторінках у соціальних мережах.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити