RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Дружина Ярослава Ракицького презентувала новий трек

Після творчого затишшя артистка повертається в музичну індустрію з новим треком. Пісню «Что я скажу маме?» Оля написала всього за півгодини.

 

Майже рік про артистку, екс-фронтвумен групи "Мой Город" і дружину відомого футболіста Ярослава Ракицького нічого не було чути. Як зізналася вона сама, попри те, що останній рік вона повністю присвятила вихованню своїх дітей - дворічної Ярослави й майже однорічного сина Артема, вона ні на секунду не переставала творити.

 

«Інакше сідає батарейка, і тебе просто не вистачає навіть на свою сім'ю, не кажучи вже про творчість. Щоб щось віддати, потрібно спочатку себе наповнити. Рік паузи в материнстві дав мені багато, навчив новому, допоміг переосмислити старе. Нарешті почала розуміти, чого хочу саме я, а не хтось інший. Так, я не з'являлася ніде публічно, не випускала нові треки, але я не переставала творити. І тепер я буду постійно ділиться своїми новими піснями. Саме робота з музикою приносить мені величезне задоволення і щастя. Мені здається, що якщо я перестану писати, то перестану дихати. У мене за рік написано більш як десять пісень і я не зупиняюся. Але в альбом, який планую незабаром випустити, увійдуть найкращі», - розповідає Оля.

 

Пісня: «Что я скажу маме?» народилася несподівано навіть для самої артистки.

 

«У мене багато джерел натхнення - книги, музика, природа, люди. Але пісні завжди з'являються раптово. Дуже часто за кермом в машині народжуються перші рядки. Я записую їх на диктофон. А потім вдома під фортепіано доробляю пісню. Цього разу після емоційної розмови по телефону, в голові раптом закрутився рядок: «Звонишь, как ни в чем не бывало». Відчувши сильний приплив натхнення, швидко сіла за піаніно, рядок за рядком - і за півгодини народилася пісня. Цією піснею я хотіла сказати, як важливо не мовчати. Не допустити утворення прірви й стіни між людьми. Адже найцінніше, що є у нас - любов. І її важливо зберегти», - коментує артистка.

 

Артистка вирішила негайно поділитися новим творінням, не витрачаючи час на роздуми й зйомки кліпу.

 

«Я зрозуміла, що якщо не поділюся їй зараз, то можливо вона так і залишиться почутою тільки мною. Творити - це створювати саме те, що бажає твоя душа, без рамок і обмежень. Саме так я і зробила в цій пісні. Від тексту і музики до наповнення в аранжуванні. Обожнюю змішувати стилі і експериментувати», - доповнює Ракицька.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити