RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Українська співачка вбила хлопця дерев'яним слоном

Перший кліп епатажної й неоднозначної артистки "Nikolai" мало кого залишив байдужим і зібрав масу коментарів, в тому числі й вкрай негативних.

 

Уже після першого відео Аліну Тім називали другою Бузовою, питали, хто її батьки і де вона бере на всі гроші й навіть будували домисли про те, що у неї є якісь зв'язки з депутатами з минулої влади. Артистка зовсім не сумувала, а виклала відео "Nikolai 2" - фотопідбірку абсолютно дивних і трешевих фотографій незнайомих чоловіків із соціальних мереж, де стверджувалося, що всі вони - Ніколаї. Новоспечені шанувальники з максимальним інтересом робили ставки на те, яким буде наступний відео артистки - можливо, дует з кимось із фріків? Можливо, дивний ролик на тлі мультиплікувавши динозаврів?

 

Кліп "Tell Me" виявився абсолютно серйозною драмою з соціальним підтекстом. Режисер відео - початківець, але дуже перспективний Антон Кліщевнік, який раніше працював з численними учасниками "Голосу" і національних відборів на Євробачення від України, Білорусі та Азербайджану. Він же - автор сценарію.

 

Частина сцен команда знімала на вулиці, але як раз в цей день випав сніг, а мороз доходив до мінус десяти. При цьому за сюжетом речі на акторах були дуже легкі. Аліна стверджує, що в якийсь момент вже просто не відчувала холоду і немов потрапила в якусь іншу всесвіт.

 

«Моя творчість для мене - низка експериментів. І я із задоволенням в них поринаю. Знаю, що багато хто чекав від мене дикий треш, а отримали таку красиву і серйозну драму. Мені дуже подобається кожним своїм творчим кроком дивувати всіх, включаючи саму себе! Наступний мій трек написав Діма Лібра - учасник "Голосу", музикант і композитор - Не буду розкривати всі карти, скажу лише, що називається він "Співаю і п'ю"», - розповідає Аліна.

 

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити