RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Гурт DREZDEN показав музикантів: прем'єра LIVE-відео «ЭЛЕКТРОМОНГОЛЫ»

Менше місяця минуло з того часу, як Сергій Міхалок і DREZDEN оголосили про перші концерти і випустили другий альбом «Эдельвейс». 

 

У той час, як титульний трек альбому «Эдельвейс», рве популярні хіт-паради, музиканти вирішили порадувати шанувальників і показати групу в повному складі.

 

«ЭЛЕКТРОМОНГОЛЫ» - сингл з дебютного альбому DREZDEN, який був презентований у вересні 2018 року. Зняти LIVE була запрошена команда з KROK FILMS, а локація для відео була обрана незвичайна і дуже атмосферна: зйомки проходили в магазині-музеї друга групи, творця логотипів DREZDEN і BRUTTO, талановитого білоруського дизайнера Артура Вакарова під назвою «Б/Уржуазные Ценности», який радує людей антикварними предметами мистецтва та інтер'єру в Мінську.

 

В LIVE «ЭЛЕКТРОМОНГОЛЫ» за ударними глядачі побачать Дениса Шурова, за бас-гітару в DREZDEN відповідальний Алесь-Франтішек Мишкевіч, який у цьому році приєднався також і до груп Ляпис-98 і BRUTTO. Гітару і семплер довірили Павлу Величко, а Павло Міхалок став за синтезатори і клавіші. Саме таким складом DREZDEN вирушить і в перший концертний тур.

 

 

19 січня 2020 року, в день народження Сергія Міхалка, презентація концертної програми DREZDEN відбудеться у Львові, 23 лютого 2020 року - в мінському Falcon Club, 28 лютого 2020 DREZDEN почують в Києві, а 13 березня 2020 колектив виступить в Харкові. 

 

Квитки на виступи гурту доступні тут: https://drezden.by/shows/

Слухати альбом «Эдельвейс»: http://band.link/JX5LU

 
Фото - Олена Божко

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити