RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Київський інді-рок дует Гапочка презентує свій четвертий альбом «Необхідна»

Інді-рок дует Гапочка завершив студійну роботу та випустив новий альбом “Необхідна”. Лонгплей налічує 9 пісень, запис та зведення яких зробив Антон Іларіонович.

 

 

«"Необхідна" — фактично, сім років мого життя. Історія з купою різнокольорових емоцій, яка довгий час мене хвилювала. Але все, що має початок, має і кінець, а, можливо, ні одного, ні іншого не існує насправді. А ти як інколи свідома субстанція вмикаєшся і вимикаєшся в обраний період часу, з необхідними тобі людьми...», — ділиться Катя Гапочка.

 

«Мені хотілось зробити максимально Катін альбом: наївний, різкий та глибокий.  На початку червня, коли вийшов перший сингл з альбому “Чую” ми зрозуміли, що знайшли свій звук і продовжили роботу над альбомом в обраному напрямку, звучанні та візуальному концепті...», – розповідає Євген Якшин.

 

До запису альбому дует залучив перкусіоніста Андрія Мороза — його ритмічні та звукові рішення, додали необхідного шарму альбому.

 

Нагадуємо, що напередодні виходу альбому, дует презентував кліп на однойменний трек «Необхідна». Знятий Ольгою Журба та Єгором Трояновським. 

 

Live презентація альбому «Необхідна» відбудеться 17 грудня в столичному Caribbean Club!

Квитки:https://kiev.karabas.com/ua/gapochka-1

 

https://concert.ua/uk/event/gapochka

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити