RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Новий кліп CLOUDLESS став останнім для вокаліста гурту Євгена Тютюнника

Днями український гурт CLOUDLESS екранізував трек  «Бувай», з нового альбому «Маяк». Кліп «Бувай» став останнім для вокаліста гурту, Євгена Тютюнника.

 

За словами самих CLOUDLESS трек для кліпу був обраний рандомно. Спочатку вони хотіли зняти кліп на іншу пісню, але через певні обставини в останній момент потрібно було її поміняти. Саме тому, було обрано «Бувай».

 

«Ми й уявити не могли, що ті події та емоції, які переживає головний герой кліпу, насправді стануть нашою реальністю. Пошук себе і боротьба, сумніви, безвихідь і паніка. Через все це ми пройшли, коли з певних причин попрощалися з нашим вокалістом. Хоч і припинити існування гурту в такому вигляді було нашим спільним рішенням, але такі події - завжди стрес», - коментує один з творців CLOUDLESS Антон Панфілов.

 

Кліп знімали на Київському морі з раннього ранку до пізнього вечора. Локацію обрали не випадково. Потрібно було оперативно зняти контрастні сцени з найчеснішими емоціями. Захід сонця на кромці Київського моря, засохлі дерева і пісок перебували в півсотні метрів один від одного. Режисер відео - Олександр Добрев, на чиєму рахунку співпраця з ONUKA, The Maneken, SunSay, Дашею Астаф'євою та іншими артистами.

 

Режисер-постановник і автор хореографії - Діана Циба. Примітно і те, що в кліпі практично немає жодної заготовленої зв'язки, танцюристи в кадрі імпровізують і діляться тими емоціями, які відчувають в той момент.

 

«Кілька років поспіль CLOUDLESS були дуже важливою сторінкою в моєму житті. Я вкладав в цей гурт всього себе, але наші шляхи розійшлися. Бажаю хлопцям, щоб у них все було добре», - коментує свій вихід Євген Тютюнник.

 

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити