RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Інді-гурт Хмарно з Проясненнями презентує експериментальний ЕР «Те» та кліп на трек «Відповідай»

 

Учасники ювілейного шоу «Х-Фактор 10» на телеканалі СТБ, інді-гурт Хмарно з Проясненнями презентує експериментальний ЕР «Те», разом з новим відеокліпом на трек “Відповідай”


ЕР «Те» - це: філософські роздуми “Відповідай”; однойменний соціально актуальний трек “Те”; більш форматна композиція “Не забудемо”; ніжна інді-фолкова “Цей світ”.

 

«У цьому міні-альбомі ми хотіли поекспериментувати з напрацюваннями які в нас були, ще трошки пошукати стиль, щоб бути більш впевненими у ньому, коли працюватимемо над першим лонгплеєм», - розповідають учасники гурту.

 Напередодні прем’єри свого другого за рахунком ЕР-альбому, гурт презентував свій кліп на пісню “Відповідай”.Головна ідея кліпу в тому, що якщо хочеться знайти себе, це можна зробити, якщо дуже добре шукати.

 

«Події кліпу розгортаються у покинутому будинку. Я блукаю коридорами і щось шукаю. Всі годинники у домі застигли й показують той самий час. Інші учасники закриті в інших кімнатах й теж не можуть знайти себе і вихід з ситуації. Все сумно допоки не знаходжу двері в інший світ. Годинник починає невпинно йти, а всі герої опиняються на вулиці, де і відбувається кульмінація», - коментує кліп фронтмен гурту, Данило Куценко.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити