RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Space Of Variations представили кліп на перший сингл з нового EP-альбому

Український метал-гурт Space Of Variations представив слухачам нове відео на абсолютно свіжу пісню «RAZORBLADE». 

 

 

Цей трек стане першим синглом з майбутнього ЕР-альбому хлопців, яких неодноразово визнавали кращим важким гуртом України. Стилістично нову музику Space Of Variations можна назвати "коктейлем Молотова" з похмурої електроніки й метальних рифів.

 

«Гладка поверхня океану розуму оманлива. У його чорній безодні вирують неприборкані течії, а дно встелене уламками думок, про які ти нікому не розповіси. Адже твоє відображення в них потворне. І навколо тільки вічність, вічність ... Це все, що ми хочемо сказати про смислове навантаженням відео, залишивши людям можливість власної інтерпретації того, що відбувається», - кажуть музиканти.

 

Це наймасштабніші зйомки гурту Space Of Variations, в яких було задіяно понад 100 осіб на знімальному майданчику. Основна частина відео була знята в Києві менш ніж за добу в клубі "Otel", який доповнив загальний антураж відео. Також кілька сцен були зняті в рідному місті хлопців - Вінниці. 

 

"RAZORBLADE" придуманий, написаний, зрежисований й змонтований самими Space Of Variations, як і останні кілька відеоробіт. Роль оператора виконував давній друг гурту - Віталій Левицький, з яким хлопці працювали над більшою частиною своїх відеокліпів. За монтаж і постпродакшн відповідав барабанщик гурту - Тимофій Касаткін.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити