RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Режисер-постановник Герман Ненов презентував власну версію пісні «Скучаю»

Напередодні свого 30-річчя режисер-постановник Герман Ненов здивував усіх, виклавши в свої соціальні мережі пісню «Скучаю».

 

За словами самого Германа, він вже давно і остаточно визначився, що хоче пов'язати своє життя саме з режисурою. У цій сфері зазвичай він розкривається перед глядачами через творчість артистів, з якими працює. Але ось вперше в житті Герман вирішив поговорити з глядачами безпосередньо.

 

«Я завжди любив співати, але зазвичай робив це для себе. Записував і авторські треки, і кавери на якісь особливі для мене пісні. Хоча всі, хто чув їх, дуже наполягали на тому, щоб я реалізовувався, як артист. Але це все було дуже особистим для мене. Одного разу, ще дев'ять років тому пішов на кастинги "Х-фактору", і навіть пройшов в тренувальний табір і сотню кращих, але все одно не особливо любив комусь показувати це відео»

 

«Скучаю» - кавер на трек співачки Йолки, замікшірованний з віршами популярної поетеси Ах Астахової. Герман виклав його в мережу буквально за кілька днів до свого ювілею. За словами Германа, до свого тридцятиріччя він планує закрити багато гештальтів і це - один з них.

 

«Ще з моменту того самого кастингу "Х-фактору" у мене до Йолки - теплі почуття. Так що завжди стежу за її творчістю. Коли почув трек «Скучаю», просто завмер. Наскільки ж він про мене, про людей, яких я втратив! Якісь рядки - про батька, якого вже немає, якісь - про любиму бабусю, якісь - про друга, що поїхав за кордон, якісь - про загублене кохання. Так, до тридцяти, на жаль, в моєму житті втрачених людей накопичилося чимало. Спочатку я зробив цей кавер для себе, але потім зважився поділитися цими емоціями з усіма. Навряд чи я буду продовжувати співати далі - занадто багато надивився на закулісся шоу-бізнесу і все ж хочу, щоб спів залишалося для мене тільки творчістю і ні в якому разі не перетворилося в роботу. Хоча, хто знає...»

 

Герман Ненов - режисер-постановник, кліпмейкер, відомий своєю співпрацею з Олею Поляковою, Настею Каменских, Златою Огневіч, Наталею Могилевською, Ivan Navi та багатьма іншими популярними артистами. Режисер-постановник супершоу "Дівовіжнi люди" (канал Україна).

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити