RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

BAD PIT презентували кліп зі спортсменом-паралімпійцем та корейськими танцюристками

Нещодавно українські рокери з гурту Bad Pit презентував кліп на пісню «My Robots». За словами самих музикантів, надихалися вони, кліпами гурту Время и Стекло.

 

 

Близькі друзі гурту, вже могли бачити кліп на закритій презентації 23 лютого, в столичному арт-клубі Тёплый Ламповый. Там же і відбувся акустичний концерт гурту, де Bad Pit виконали треки з майбутнього альбому.

 

У відео фігурує кіт-сфінкс в костюмі дракона, корейські дівчата та інші абсолютно не властиві речі для гурту, який грає альтернативний рок.

«Ми хотіли створити яскравий, кольоровий, нетиповий поп-кліп на рок-пісню. Без жартів, коли підбирали референс - переглянули багато кліпів Время и Стекло», - коментують музиканти.

 

Зйомки кліпу тривали майже добу в єдиний вихідний гурту.

«У минулому році ми вирушили в наш перший великий тур з нашими друзями, групою Seasons Of Melancholy. Кожні вихідні були зайняті концертами, в будні дні ми всі залучені на своїх загальнолюдських роботах. Єдина вільна субота була повністю віддана зйомок»

 

Режисером кліпу став Євген Лесневський. У відео немає жодного професійного актора. А головну героїню музиканти та зовсім знайшли з п'ятої спроби:

«Ніхто з дівчат не погоджувався на сцену сексу з роботом. Дівчина, яка погодилася зіграти всі сцени, була з ніг до голови забита татуюваннями, так що ми їх замальовували тональним кремом»

 

Головну роль зіграв Євген Кравітз - лижний спортсмен-паралімпієць, один з перших в Україні, володарів кібер-ноги з процесорним управлінням. Женя - давній друг музикантів.

 

«Обожнюємо його за легкий характер. Людина абсолютно не комплексує через своїх фізичних особливостей, раніше між собою ми називали його кіборгів і він завжди з гумором на це реагував. Коли думали над сюжетом кліпу, відразу ж зрозуміли, що Жека зіграє цю роль ідеально»

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити