RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Вокаліст гурту DETACH присвятив кліп колишній коханій

У День Всіх Закоханих гурт DETACH презентував кліп на пісню «Bridges» з альбому «D.R.A.M.A».

 

Кліп зовсім не схожий на все те, що DETACH випускали раніше, в кадрі фігурує тільки вокаліст Олексій Веренчік, якому блондинка вириває серце. Роль "примари з минулого" виконала Оля Шевченко, добре відома за роллю "рудої" Тані з гучного серед підлітків серіалу Школа.

 

Глядачі давно звикли до того, що більшість відео DETACH - це стьоб, тролінг і вкрай рідко в них піднімаються серйозні теми. А вже тим більше теми відносин між хлопцем і дівчиною. Кліп «Bridges», м'яко кажучи, здивував фанів гурту.

 

«У кожного з нас є свої "примари з минулого", які, здавалося б, і відпустили, але не на сто, а на дев'яносто дев'ять відсотків. Але цього одного відсотка часто досить для того, щоб отруювати тебе зсередини. Непомітно для тебе самого, воно розповзається по організму як метастази раку, ламає твої крила і тягне на дно. У якийсь момент я зрозумів, щоб поставити остаточну крапку - на тисячу відсотків - я повинен прокричати про це максимально голосно. Так, щоб почули всі», - коментує Олексій Веренчік.

 

На тему, в чому власне був драматизм і токсичність даних відносин Олексій Веренчік особливо не розповсюджується.

 

«Я - чоловік, я ніколи не стану говорити нічого поганого ні про одну жінку. Це недопустимо. Ці відносини закінчилися досить давно, немає сенсу копатися в минулому. Головне, зараз я на тисячу відсотків упевнений, що поставив на них крапку, а минуле нарешті пішло туди, де йому місце. І просто фізично відчуваю, як я можу вільно дихати і як за спиною виростають крила», - розповідає Веренчік.

 

Актриса Оля Шевченко - зіграла роль того самого "примари з минулого". У серіалах та кліпах дівчина знімається з раннього віку. За словами самої Олі, з творчістю DETACH вона знайома вже три роки. А 6 квітня навіть збирається разом з батьками відвідати презентацію нового альбому в столичному клубі ATLAS.

 

Кліп «Bridges» знімали в грудні, вночі з температурою мінус десять, а знімальний павільйон практично не опалювався. Штучну кров постійно доводилося підігрівати, щоб вона не перетворилася в желе, а сам вокаліст гурту, за його словами ледве не помер від холоду в одній футболці. Два бутафорських серця зробили з пінопласту. Але сцену вдалося зняти з першого дубля. До речі, клітка, з якої протягом кліпу намагається вибратися Олексій Веренчік, раніше фігурувала в одному з кліпів Потапа і Насті. Стіну зробили з пінопласту. Всі декорації для «Bridges» створював популярний художник-декоратор Віктор Бучковський.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити