RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Гурту БІЛА ВЕЖА подарував нове життя хіту «8-й колір»

Гурт БІЛА ВЕЖА подарував нове життя хіту Мотор’ролли «8-й колір». Ідея записати власну версію пісні виникла у музикантів спонтанно.

 

«Мабуть сам всесвіт нас вивів на «8-й колір», просто почули, перезирнулися і зрозуміли — що ця пісня нам дуже близька по духу, по ліриці, по настрою, і в якійсь паралельній реальності — це цілком могла би бути пісня БІЛОЇ ВЕЖІ», — кажуть музиканти. 

 

Оригінал пісні «8-й колір» був виданий Мотор’роллою у 2005-му році. Автором тексту стала Тома Приймак. Відтоді композиція стала справжнім хітом, потрапила до золотої колекції україського року і природно стала візитною карткою гурту.

 

«За час існування «восьмого кольору» у мережі з'явилося безліч переспівів пісні, якісних і не дуже, банальних і оригінальних. Нещодавно до мене звернулися музиканти гурту БІЛА ВЕЖА, із проханням дозволити заспівати цю пісню на свій лад. На мій погляд, у них все вийшло їхня версія додала нових свіжих барв у відомий трек! Тож тепер треба задуматись над спільним виконанням, має бути цікаво», — анонсує лідер Мотор’ролли Сергій Присяжний.

 

«Ми вирішили, що не будемо придумувати якесь спеціальне аранжування, просто хотілось, аби був дзвін струн, хотілося передати ту невимовну напругу, і можна сказати, відчай, які закладені у пісні. Це саме те, як ми відчули пісню, пропустивши її крізь себе», — розповів бас-гітарист БІЛОЇ ВЕЖІ, Євген Скоценко. 


Наразі гурт БІЛА ВЕЖА працює над зйомками відеокліпу на пісню «8-й колір», який буде презентовано найближчим часом.  

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити