RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

DIMA LIBRA презентував арт-хаусний кліп

Екс-учасник «Голос Країни-5» і номінант премії YUNA 2017 - DIMA LIBRA, представив свою четверту відео-роботу «Водоспад». Кліп знімав український режисер, номінант і лауреат численних кінофестивалів - «Молодість», ОМКФ, Wiz Art Festival, KISFF та  інших, Юра Катинський.

 

Відео знімали в одному зі столичних кіно-павільйонів, робота йшла майже добу без перерви.

 

«Щоб створити відчуття, немов все відбувається всередині водойми, ми поставили багато ємностей з водою, на них були спрямовані прожектора, вода кидала свої відблиски на стіни, на акторів. Там же, всередині павільйону, ми створили пляж три на чотири метри, для чого привезли на локацію цілий автобус піску. До кінця зйомок в цій окремій реальності всі смутно розуміли, який час доби і як довго ми тут», - згадує співак.

 

Це не перша колаборація хлопців - вони вже разом працювали над кліпом «Вплив».

 

«Мені дуже подобається, як Юра бачить цей світ, його неординарний режисерський підхід. Я дивився його фільми і дивувався тому, як в найпростіших декораціях при відсутності великих бюджетів створювався цілий Всесвіт. Пісня «Водоспад» для мене має своє особливе значення, мені важливо, щоб в цьому відео було багато глибини, хотілося створити арт-хаусне короткометражне кіно, а не прив'язуватися до конкретного сюжету. Я зрозумів, що Юра впорається з цим ідеально», - коментує Дмитро.

 

Кліп «Водоспад» знятий з особливим співвідношенням сторін кадру. Він майже круглий і за формою нагадує кімнатний акваріум.

 

«Коли ми закохуємося по-справжньому, хочеться пірнути в душу людини і буквально потонути в ній. Але є люди, для яких чужі почуття - всього лише буря в склянці, водоспад у акваріумі. Це ми і обіграли стилістично в нашому відео», - прокоментував режисер Юра Катинський.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити