RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Vivienne Mort презентували новий затишний кліп на пісню «Думаю про тебе»

Напередодні другої частини туру на підтримку альбому «Досвід», Vivienne Mort поділилися новим кліпом на пісню «Думаю про тебе»

 

 

Це невелика літня історія про те, як прості і рутинні речі можуть обростати сенсами, в залежності від нашого стану в даний момент. Про різні рівні спілкування та взаємопорозуміння. В кліпі «Думаю про тебе» відтворена атмосфера того літа, коли учасники гурту жили разом в одному будинку і створювали альбом «Досвід».

 

«Ми захотіли поділитися зі слухачами дружньою атмосферою, якою були наповнені ті дні. Запрошую до нас в гості. Сподіваюся, вам буде затишно,» - розповідає фронтвумен гурту, Даніела Заюшкіна.

 

Нагадуємо, що навесні 2018 відбулася перша частина туру з презентацією  альбому «Досвід». В альбомі 11 пісень. В перші дні виходу альбом увійшов в число найпродаваніших українських альбомів на iTunes та Google Play.

 

Друга частина туру «Досвід» розпочнеться вже 9 жовтня та охопить нові міста: Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Полтава, Суми, Черкаси, Кропивницький.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити