RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Гурт THE MEDS презентував дебютний відео-кліп

На зміну солодкоголосим хлопцям-виконавцям в українському шоу-бізнесі, прийшов час співаючих мачо, творчість яких вміщує в себе романтизм і чоловічу харизму. Гурт THE MEDS готовий стати викрадачем дівочих сердець і голосом нового покоління сучасної вітчизняної музики.

 

THE MEDS - це Максим Куцерубов і Євген Злотницький, два учасника-інструменталіста, які пройшли довгий шлях від перезапуску колективу, до пошуку власного впізнаваного саунду. Філософи і лірики в одній особі, артисти на протязі декількох років готували до запуску свій перший альбом під назвою «Главное». «Про пережите, отриманому досвіді і особистому по-чоловічому», - саме так Макс і Женя позначили дебютну платівку.

 

Слідом за релізом альбому, THE MEDS підготували до виходу довгоочікуваний кліп, на одну з найбільш популярних пісень збірника, за думкою шанувальників - композицію «Далеко». На розробку ідеї та пошук необхідних для зйомок місць було витрачено близько двох місяців, головною локацією стало місто Дніпро. Режисерське крісло зайняв Дмитро Котуранов, який разом з креативною командою три доби створював екранізацію життя закоханої пари.

 

«Історія “Далеко”- це маленьке кіно про любов. Коли люди приходять в життя один одного і стають маяками, що вказують шлях. Але потім, в силу егоїзму, втоми або неуваги - вони ранять словами, діями або байдужістю. Після чого настає вибір - припинити відносини або спробувати знайти компроміс», - розповідають THE MEDS.


Головні ролі відео довірили зіграти Марії Ендорфін і Ігорю Виноградову.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити