RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Брати Станіслава

25 липня 2015 року два брати-близнюки Володимир та Сергій Гупали створили рок гурт «Брати Станіслава».

 

В серпні 2015р. «Брати Станіслава» презентували свій перший сингл «Воля», який став своєрідною візитівкою для гурту. А вже у жовтні цього ж року в Івано-Франківську на цю пісню відбулася прем’єра деб’ютного кліпу, в якому музиканти прагнули відобразити найяскравіші епізоди української визвольної боротьби, яка велась практично кожним поколінням нашої держави. Режисером нового ролика виступив Олесандр Балтушев, а сценарій до нього написала відома київська сценаристка Марися Никитюк.

 

В січні 2016р. в Києві гурт прийняв участь у зйомках новорічної програми на Першому Національному Каналі з піснею «Білий Сніг».

 

В березні Брати презентують анімаційне саркастичне відео «Місько-Сепаратисько», в якому змальовується історія такого собі громадянина України, який під впливом «совєтського» виховання та проросійської пропаганди став адептом «русського міра». Проте у фіналі, завдяки просвітницькій роботі та добрячому «патріотичному лящу», пелена та одурманення трансформується у свідоме сприйняття свого походження та коріння.

 

В травні 2016р. майже увесь  склад гурту оновлюється.  До колективу приєднуються соло-гітарист Андрій Федорак та колишні учасники формації «Лід і Вогонь» басист Ярослав Заяць  та гітарист Володимир Дутчак. З оновленим складом «Брати Станіслава» розпочинають активну концертну діяльність. Зокрема, гурт приймає участь у 10-му ювілейному БайкФесті «Wild Fire 2016» у м. Яремче. З червня по серпень Брати виступають на різноманітних концертах, присвячених до Дня Молодості, Дня Прапора, Дня Незалежності, Дня Міста та інших заходах.

 

13 жовтня  2016р. колектив здобуває свою першу перемогу в номінації «Кращий Рок Гурт» на щорічному місцевому конкурсному фестивалі молодіжної музики «Едельвейс».

 

30 жовтня «Брати Станіслава» приймає участь у відбірковому всеукраїнському фестивалі «Червона Рута» та здобувши чергову перемогу проходить у фінальну частину конкурсу.

 

Наступний 2017 рік Брати розпочинають з презентації на інтернет ресурсі РОК РАДІО  свіжого синглу «ЛюдиЛяльки». Пісня виконана у філософсько-соціальному напрямку та покликана стати своєрідним мотиватором для людей оговтатись, скинути імпровізовані маски, порвати нитки ляльководів та почати жити власним повноцінним життям.

Влітку 2017 року "Брати Станіслава" приймають участь у близько десяти українських фестивалях, серед яких " Тарас Бульба", де зайняли третє призове місце, "Дунайська Січ", "Заліщики Фест", "Drive for Live fest ", " Повстанець"  та інші.

Восени 2017 року у складі " Музичного батальону"  відвідують з концертами зону АТО.

 

2018 рік івано-франківська рок-формація розпочинає з благодійного концерту , організованого Творчою Криївкою в підтримку реабілітації в Карпатах воїнів АТО.

18 березня на запрошення фронт-мена гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка, "Брати Станіслава" приймають участь у ювілейному туровому концерті "15 років на сцені - Тінь Сонця" в м. Івано-Франківськ.

Також у березні пісня на слова Т.Г. Шевченка "І золотої й дорогої "у виконанні гурту " Брати Станіслава" увійшла  у трійку кращих за підсумками всеукраїнського пісенного конкурсу " Ше. Пісня - 2018"
В період з березня по квітень, івано - франківський гурт приймає участь у наймасштабнішому клубному конкурсі серед рок-гуртів Dockers Rock Battle, де виходить у фінал і здобуває друге місце.


27 березня  "Брати Станіслава" презентують новий сингл "Холодний Яр", записаний у стінах київської студії " Na Hati Records"  Олексієм Крамером. Головним посилом пісні, яка народилася з речівки холодноярських повстанців, є збереження памяті про тих, хто боровся проти московитських окупантів за часів наших предків.

 

Своєю музикою "станіславці" намагаються акцентувати увагу на соціальних проблемах, вдихнути нове життя у звучання патріотичної пісні, щоб молодь не сприймала патріотику як пафосну, олдскульну і нав'язану старшим поколінням річ. Творчість «БС»  сублімує серйозність та сатиру, від пошуку справедливості до відвертого висміювання актуальних проблем.

 


До теперішнього творчого доробку «Братів Станіслава» входять наступні пісні:
«Воля»
«Стихія»
«Весна»
«Вражина»
«Місько-Сепаратисько»
«ЛюдиЛяльки»
«Крейзінормальний»
«Самогоночка»
«Білий Сніг»
«Супергерої»
« Доладу"
" Холодний Яр"
" Я буду тут "

Склад гурту:
Гупал Володимир - вокал, автор текстів
Гупал Сергій - вокал, організація
Шмалько Костя - барабани
Дутчак Володимир - ритм гітара
Заяць Ярослав - бас-гітара
Федорак Андрій - соло-гітара

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити