RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Сергій Міхалок почав роботу над сольним електронним проектом DREZDEN

 

У новому проекті Сергій Міхалок зібрав інтернаціональну команду: гітариста українського колективу «Океан Ельзи» серба Володимира Опсеніцу і українського саунд-продюсера Віталія Телезіна.

Візуальним оформленням займаються український фотограф Сергій Сараханов та білоруський режисер Володимир Нефедов. Вихід альбому і презентацію сайд-проекту музиканти запланували на вересень 2018 року.

 

«Я - прихильник New wave, «Neue Deutsche Welle» та електронної музики з юності. Слухав «New Order», «Front 242», «The KLF», «Nena», Joachim Witt та інші. Відвідуючи концерти «Laibach» і «Nitzer Ebb», мріяв створити свою електронну групу багато років. Зараз я знайшов час і найталановитіших соратників для втілення мрії. Ми закінчуємо роботу над першим альбомом DREZDEN - я народився в цьому місті у 72-му році, коли весь рух тільки починався, тому назва не повинна нікого дивувати. За стилем - це еклектичний сплав з «The Cure», «Wolfsheim» і Олексія Вишні. А за текстами - алюзії на найулюбленіших моїх письменників Філіпа К. Діка, Вільяма Гібсона і Брюса Стерлінга. Загалом - New Belorussia Welle і Пост-радянсько-кібер-панк! Ми не претендуємо на глобальне охоплення і загальну любов, але боюся цього не уникнути!», - прокоментував Сергій Міхалок.

 

Слідкуйте за новинами проекту в інстаграмi - DREZDEN72.

 

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити