RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Фіолет презентував сингл До Дня Всіх Закоханих

До Дня Всіх Закоханих український рок-гурт Фіолет презентував романтичну пісню "Кохана", присвячену дорозі як символу руху, музиці та, звісно, коханій людині.

 

Саунд-продюсером треку став Артур Данієлян, відомий співпрацею з Бумбокс, Тартак, ТНМК, СКАЙ, Без Обмежень та іншими. Текст нового синглу, як і частина інших пісень майбутнього альбому "Aurora", був написаний вокалістом гурту Сергієм Мартинюком (Колосом) в концертному бусі під час однієї з фестивальних мандрівок.

 

«На відміну від деяких інших текстів, зафіксованих в нотатнику телефона, ці рядки я натхненно накидав від руки на звороті листівки, яка слугувала мені закладкою в книзі Ді Бі Сі П’єра «Світло згасло в країні див». Мотив, настрій та образи в пісні мені наснилися», – розповів Колос.

 

Також за словами фронтмена Фіолету, "Кохана" для нього – символічна і багато в чому автобіографічна пісня.

 

«Мандри, пов’язані із професійними обов’язками — це реальність для багатьох із нас - музикантів, звукорежисерів та інших працівників культурної сфери. Тому ця пісня особливо зворушлива для мене», — поділився саунд-продюсер треку Артур Данієлян.

 

Реліз альбому "Aurora", куди увійде нова пісня, запланований на осінь 2018-го року. Також у січні на своїх сторінках у соціальних мережах Фіолет запустив краудфандингову кампанію по збору коштів на запис та видання майбутнього альбому.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити