RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

«Вперед» до мрії! Київський гурт презентував мотиваційних сингл

Київський поп-рок гурт SomeLines презентував мотиваційний сингл «Вперед». Легка світла пісня спонукає розслабитись та згадати про найзаповітніші мрії, а ще змушує себе запитати, чому ж ми досі їх не здійснили.

 

«Якось після одного емоційного концерту, який мене сильно надихнув, я задумався над тим, що давно не писав нічого. Згадуючи основні етапи свого життя, аналізуючи досягнене і не досягнене, я взяв гітару і народилась пісня «Вперед». Це наш україномовний сингл, про те, що не ніколи не варто здаватись та зраджувати своїй мрії – лише вперед, вперед до її здійснення», - поділився історією лідер гурту, Кирило Семененко. 

 

Також стало відомо, що SomeLines підписує контракт з відомим українським лейблом Moon Records, завдяки якому зовсім скоро сингл «Вперед» можна будет знайти на майданчиках iTunes, Google Play та ін.

 

За словами музикантів, на пісню «Вперед» також плануються зйомки кліпу.


SomeLines - київський поп-рок гурт, створений вокалістом та гітаристом Кирилом Семененко. Багато в чому на творчість групи вплинув американський музичний стиль «госпел», а також культові «П'ятниця» та «Бумбокс». На початку свого шляху гурт виступав в основному в акустичному форматі, і тоді ж записав свій перший альбом - «На сторінках четверга» (2014). Зараз колектив працює над новими синглами та зовсім скоро порадує слухачів виступами

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити