RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Счастливые люди презентують EP «Время учиться кодить»

Время учиться кодить - саме такий головний посил нового релізу, який експериментальний колектив Счастливые люди адресує слухачам, замислюючись про своє щасливе майбутнє. Музиканти презентують EP «Время учиться кодить», який складається з чотирьох треків - «Время учиться кодить!», «Bit-Coin» (лучшая инвестиция музыканта), «Горизонт-перспектива», «Без правил и границ».

 

З недавнього часу всі учасники колективу дотримуються філософії датаізма. Про що навіть говорить зміна назви, раніше заявленого дебютного альбому Кодер. До весни команда обіцяє випустити великий альбом під назвою ДАТАИЗМ з 15 композицій. Учасник і саундпродюсер проекту Олексій Gorchitza займається мастерингом матеріалу в одній зі студій Лос-Анджелесу. Кожна композиція, це роздуми про майбутнє, в якому розкривається важлива тема для людини, впевнено крокуючої до свого щастя.

 

«Майбутнє принесе неймовірні можливості! Наш ЕР - це маніфест і найважливіша рекомендація, яку ми можемо подарувати сьогодні. Вчіться кодити і створювати програмні продукти! Вже зараз можна домогтися неймовірного успіху не відходячи від монітора свого девайса. Приспівуючи! Далі більше! Ми на фінішній прямій до завершення роботи над повноцінним студійним альбомом «Датаизм» (первісна назва «Кодер»). До нього увійдуть 15 композицій. Весь лютий плануємо присвятити мастерингу, яким Олексій вже активно займається на одній з кращих студій Лос-Анджелеса (Каліфорнія). Ми активно репетируємо і в квітні наш улюблений Київ першим побачить Счастливых людей в дивовижному шоу, з якого почнеться гастрольний тур! Рекомендую купити квитки заздалегідь: кількість місць буде обмежена, а наші спостереження свідчать про те, що щасливих людей значно більше, ніж здається на перший погляд і ми намагаємося підтримувати один одного. Насолоджуватися разом, це дорогого коштує!», - прокоментував автор лірики, соліст гурту Денис Ржавський.


В квітні Счастливые люди мають намір відправитися в тур по Україні зі своїм шоу.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити