RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

Київський репер присвятив пісню Олегу Виннику

Треш, угар, танці та Олег Винник - в своєму дебютному відео київський репер Kosmo поєднав хіп-хоп речитатив, важку рок-гітару і безперервні згадки головних діячів українського шоу-бізу.

 

«Одного разу ми всі дізналися, що є Олег Винник - людина, як то мовити, що з'явилася нізвідки, раптом заполонив собою все навколо: обкладинки журналів, ефіри талант-шоу і вашу стрічку Фейсбук. Ви сміялися, іронізували, дивувалися. Тепер настав час визнати, що Олег Винник - еталонна рок-зірка, у якого є слава, гроші, а ще його дуже люблять жінки. Бути як Олег Винник - значить бути любимим та успішним. Це мрія кожного артиста», - розповідає KO$MO.

 

За сюжетом кліпу, у репера закінчується туалетний папір у відповідний момент. Виручити його може лише газета, яка була неподалік, але раптово з її обкладинки до героя відео звертається сам Олег Винник. Він запевняє, що готовий виконати будь-яке бажання репера, якщо той не використовує газету з його особою в гігієнічних цілях. А які бажання є у репера, який пише тексти на унітазі? Звичайно, бути найкрутішим хлопцем на світі.

 

Крім Винника, заявленого в назві, в своїй пісні KO$MO згадує Дорна, Монатіка, Віталія Козловського та справжніх вітчизняних рок-зірок: «Позови подруг, давай делай громче звук — я как Женя Галич, я как Славик Вакарчук».

 

Для KO$MO «Олег Винник», це не тільки перша відеоробота, але і перший трек, записаний під цим нікнеймом.

 

«У мене в пісні є рядок «Я вовсе не ньюскул, я читал на бит поверх кассет ». Це дійсно так. У світ вийшов перший трек KO$MO, але в репі я вже дуже давно. У якийсь момент вирішив, що вистачить займатися дурницями і зайнявся більш серйозними речами: працював в піарі, працював дизайнером, відкрив свій бізнес. Весь цей час я слухав музику, стежив за культурою і все чекав, коли ж щось гідне з'явиться на українській реп-сцені. Але оскільки за довгі роки в українському репі було мало що цікавого, я зрозумів, що доведеться знову все робити самому. Загалом, я знову зайнявся нісенітницею, адже займатися їй дуже весело. Я взяв паті-бус, покликав подруг, зробив голосніше звук і ми влаштували вечірку на колесах (в хорошому сенсі)» - ділиться KO$MO.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити