RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

КультураРозділ для чоловіків

НАТОЛІЧ знайшли «п’ятий елемент»

5 серпня 2017 року відбулась ексклюзивна прем’єра на телеканалі «М2», а 10 серпня на офіційному YouTube каналі -  четвертого відеокліпу українського гурту НАТОЛІЧ на пісню «Важко» з другого студійного альбому, що має назву «Amon-Ra».

 

Цього разу гурт вразив прихильників новими неочікуваними образами та екзотичними, нетиповими для сучасного українського відеопродакшену локаціями. Чи вдалося музикантам знайти «п’ятий елемент», можна дізнатися вже після перегляду кліпу.

«Важко» - не просто назва композиції, це – словесне відображення непростої роботи над усіма етапами проекту створення аудіо та відео. Режисер кліпу молода та талановита  - Інна Грабар вже не вперше працює з гуртом. Цього разу команда намагалася екранізувати те, чого людству не вистачає – стихію, що звертає гори, але є такою ж невловимою, як вітер і пісок, - кохання. У відео має значення все: образ музикантів, які, немов вчені з секретної лабораторії, змушують головних героїв рухатися назустріч один одному, незважаючи на перешкоди; кольори, що створюють своєрідне відчуття присутності двох начал – чоловічого та жіночого, які, керуючись провидінням, обов’язково повинні зустрітися; динаміка розвитку сюжету та символічність у багатьох складових кліпу. Важливо було підкреслили, що любов може стерти будь-які кордони. Для цього режисер прийняла рішення обрати зовсім несхожих один на одного головних героїв з яскравою зовнішністю та перемістити їх на тло незвичайного та яскравого природного середовища.

Музиканти акцентують, що стилістика музики гурту НАТОЛІЧ не підпадає під визначення, хтось її називає якісним поп-роком. Але важливе не визначення, а відчуття, що мають виникнути від прослуховування їх пісень, що - «все буде добре»

                                  

Додати коментар

Захисний код
Оновити