RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

Анна Розумовська: Чоловік повинен вібрувати зі мною на одній частоті

Її вокал проникає до найпотаємніших шпарин чоловічої душі. Її краса не залишає шансів для чоловічого серця. Анна Розумовська - талановита та незалежна українська співачка, яка зовсім нещодавно розпочала підкорювати український шоу-бізнес. За цей час, Анна презентувала три відеокліпи, потрапляла на обкладинки глянцевих видань, а її пісні активно ротуються на провідних українських радіостанціях. У новому інтерв'ю Анна розповість про свою творчість, захоплення спортом та про чоловіка своєї мрії.

 

 

Анна, привіт! В одному з інтерв’ю ти розповідала, що кохання тебе надихнуло стати співачкою. Що для тебе означає кохання? 

 

Любов - вона розкриває людину. Це добре коли ми закохуємося, пізнаючи всі грані любові. Любов завжди асоціюється з червоним кольором, але у цього кольору так багато відтінків. Так, для мене любов - це життя. Я чую її биття всередині мого серця, абсолютно завжди й всюди.  Любов - це не егоїзм, яке тільки бажає "люби мене" Любов - це коли "я люблю себе, пізнаючи любов всередині себе - я люблю цей світ". Тут багато слова "Люблю" - тому що все в цьому світі про любов! І музика одного разу - створювалася з одного з відтінків любові.

 

Символічно, що саме з пісні "Любити" ти розпочала підкорювати український шоу-бізнес. Для тебе теперішню, яку роль відіграє пісня "Любити"?

 

Вона завжди несе для мене все той же сенс. Це ж я, і в цій пісні я прожила своє життя. Вона про високі почуття, в любові немає меж, любов не має кінця. На момент виходу цієї пісні, я вже трансформувала це почуття, я зробила його досконалим, пізнавши всі грані любові, прийнявши, усвідомивши. Я тоді вже знала, що з людьми я хочу говорити про любов. І сьогодні трансформувавши це почуття, максимально розкриваючи своє серце - я усвідомила, як я хочу це робити, я хочу доторкнутися до серця кожного слухача, і наповнити світлом!

 

Крім музики ти захоплюєшся спортом. Не виникало бажання створити власну лінію спортивного одягу?

 

Я думаю, що спортивного одягу досить на ринку. Але я б хотіла створити саме той одяг, який відображає мене, який має характер. Щоб не кожна змогла зрозуміти, але захотіла приміряти, щоб відчути себе в цьому, жінкою сильною і вільною, яка знає що робить, поєднуючи затишок, комфорт і виклик.

 

Уявімо таку ситуацію: В тебе сьогодні ранкові зйомки й часу вистачить лише на пробіжку або медитацію. Щоб ти обрала?

 

Я б вибрала пробіжку. Мені подобається бігти й думати, мріяти та будувати плани. І так, я слухаю на пробіжці медитативну музику. Частенько бігаю без навушників в лісі, в саду, чуючи звуки природи, а взимку..хрускіт снігу і льоду під ногами. Все, що оточує нас - це і є варіанти для медитацій, вибирай будь-який!

 

Назви Топ-5 пісень, які в тебе звучать під час пробіжки.

 

Абсолютно всі мантри, і духовна музика, Шопен, Вівальді тощо.

 

 

Якщо сказати тобі пакувати речі на відпочинок. Яку б країну обрала?

 

Франція - провінція Бордо, а також острів Маврикій.

 

В інтерв'ю виданню Телегід, ти прокоментувала, що для тебе немає нічого ідеальнішого за оголене жіноче тіло. Сьогодні Анна Розумовська готова до обкладинок у чоловічих глянцях?

 

Мені подобається оголене жіноче тіло, це як окремий вид мистецтва. І так, у мене є фотографії в стилі НЮ - в особистому архіві. Але для чоловічих журналів - ні! А навіщо? Мені подобаються чоловіки, яких збуджує мозок, а не примітивні картинки.

 

Співаючи українською, не виникало бажання вивчити нову для себе мову та заспівати нею?

 

Мені подобається українська мова, і, на мій погляд, вона ще не розкрита в українській музиці!

 

Виконуючи твори інших, твої шанувальники можуть розраховувати на авторську пісню від Анни Розумовської?

 

Абсолютно всі пісні близькі мені по духу, які я виконую. Я пишу вірші, думки! І я відчуваю, що зовсім скоро народитися моя авторська пісня. Я зрію, і зрощую  золоте зерно всередині себе.

 

Нещодавно ти припинила співпрацю з M1 Agency. Розкажи трішки про творчі плани на майбутнє - які вони?

 

Так, вони виростили мене, та показали, що таке шоу-бізнес, я пройшла чудову школу! Завдяки і їм, сьогодні я знаю, чого хочу. Я вдячна за досвід! У кожного артиста настає момент, коли він створює свою команду, однодумців, ідейних особистостей, божевільних і творчих особистостей. Ми всі будемо спостерігати за моїм творчим шляхом. Це буде дивно і захоплююче! Я відкрита людина, і все буде як на долоні! 

 

 

Яким має бути чоловік, щоб запалити твоє серце?

 

Він повинен вібрувати зі мною на одній частоті, усвідомлюючи всю мою суть і цінувати це, щоб я змогла наповнювати його і рухати до успіху. Я жінка, яка направляє наповнюючи своєю енергією! Я не стану витрачати себе на лівого чоловіка, який сліпий і не бачить моєї глибини!

 

В українському шоу-бізнесі траплялися випадки, коли після заміжжя, співачки закінчували свою кар'єру. Ти не виключаєш такий розвиток подій, якщо трапиться чоловік саме твоєї частоти?

 

Ні, це шлях який я вибрала усвідомлено не в 16, не у 20, а у 28 років. Я усвідомлюю, що для мене музика, це більше ніж просто пісні! Чоловік моєї частоти буде дивитися зі мною одними очима на цей світ! Для мене не існує слова змушена! Я ціную свободу!

 

І наостанок. Що можеш побажати нашим читачам?

Дякую і тобі! Я бажаю читачам любові, жити сьогодні й зараз, цінуючи кожну хвилину життя. Світ прекрасний, цінуйте та поважайте один одного! Я вас всіх люблю і завжди з вами!

 

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 Бізнес партнери