RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

Уляна Маляр: Будь-яка робота вимагає зусиль

Її етно - образи -  є втіленням вишуканої краси та грації, а її саму ототожнюють зі справжньою українською жінкою - берегинею, називають карпатською мавкою. Чого лишень вартує обкладинка "Ukranian People Magasine", де красується вона -   відома франківчанка Уляна Маляр. Та мова далі піде не про етно - образи і не про неймовірну вроду Уляни, а про роботу телеведучої і автора художньої програми "ART ПерсонА", перевтілення на екрані та підготовку до свят.

 

Уляно, чого очікувати у новому сезоні програми "ART ПерсонА"? 

У цьому сезоні - ми команда першовідкривачів. Персони, які ми пропонуємо глядачу - маловідомі, а разом з тим - дуже цікаві. Даний сезон ми присвятили тим, про кого тодішня влада подбала так, щоб про них і не залишилось сліду. Водночас, будуть митці і інших епох, але знову ж таки - вони є маловідомими. Впевнена, що справжнім відкриттям стануть - Анна Стен і Мелані Сафка. Про них знають - одиниці. Хто, це такі? Дивіться програму.

 

 

Вести художньо - документальну програму легко? 

Нічого не буває легкого. Будь - яка робота вимагає зусиль, а щоб вона була вартісною - величезних зусиль. Я тішуся, що новий режисер програми (Андрій Шкварла) зі мною на одній хвилі. Звісно, є підводні камені, не без того, але здається, ми робимо щось таки вартісне. Ми робимо значиме!

 

Розкажи, будь ласка, про свої «образи – перевтілення» у програмі? 

О, їх безліч і вони - всі особливі. Мало, хто знає, що за кілька днів до зйомок, я завжди приміряю образ. Якщо він через пів години стає мені незручний - відмовляюсь від нього і шукаю далі. Це не забаганка. Ми знімаємо не менше 5 - 8годин, я повинна себе почувати легкою і вільною. Якщо немає свободи – перевтілення не вдалось! 

 

 

Телеведуча, модель, співачка, викладач - це прекрасно! А як із обов'язками мами і дружини, справляєтесь? 

Мої мінуси: я трудоголік, перфекціоніст і дуже люблю свою роботу. Часто - густо приношу її додому, а треба «роботу залишати на роботі». Правда, син вже трохи перевиховує маму. І, здається, я вправна учениця. Вчусь щодня бути чудовою матір'ю і дружиною, бо своїх хлопців люблю безмежно. 

 

Як до свят готується ваша сім'я? Чи маєте особливі традиції? 

Ой, як всі українські сім'ї. Складаємо гроші, а потім списки, що придбати (сміється). Цикл новорічно-різдвяних свят ми розпочинаємо зі свята Андрея, з іменин сина. Різдво святкуємо 25 грудня, окрім того, в цей день і уродини нашого малюка. Найголовніша традиція нашої родини в цей час - бути всім разом, і як то кажуть, щоб нікого не бракувало, а лишень добавлялося. Дух Різдва живе там, де живе любов між ближніми.

 

Інтерв'юєр - Анна Рамар.

Респондент - Уляна Маляр.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 Бізнес партнери