RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

Гурт Теорія Інших: Переможці сьомого сезону Docker`s ROCK Battle

6-го лютого, відгримів сьомий, заключний сезон Docker`s ROCK Battle, в столичному Docker's ABC. Після невеликої паузи, конкурс повернеться, але вже у більший заклад та з новою назвою - Rock Battle UA. І сьогодні до вашої уваги, інтерв’ю з переможцями сьомого Docker`s ROCK Battle - гуртом Теорія Інших!

 

 

Хочемо привітати Вас з перемогою в музичному конкурсі Docker`s ROCK Battle (Rock Battle UA). Мабуть, традиційне запитання для кожного гурту. Як виникла назва гурту, і чому саме Теорія Інших?

Дякуємо за привітання. Спочатку у нас був варіант назви «Інші», але ми дізналися, що гурт з такою назвою вже існує. Ми назвалися «Теорія інших» і тепер не уявляємо іншої назви для нас. Назва в повній мірі розкриває всю суть нашої творчості, та посил, що ми несемо через музику. Це наш власний  «інакший» музичний почерк, наша теорія музичного прояву сучасної дійсності та нашої суб’єктивної думки про події, що нас хвилюють.

 

Хто був ініціатором участі в DRB?

Про конкурс ми дізналися через соціальну мережу, та колективно прийняли рішення спробувати свої сили.

 

Що скажете про організацію конкурсу Docker`s ROCK Battle?

Сподобався формат проведення конкурсу, підбір складу журі та звісно ж незрівнянна ведуча.

 

Будете рекомендувати конкурс колегам по цеху?

Так, звісно будемо рекомендувати. Участь у таких конкурсах це дуже гарний музичний досвід для музикантів.

 

Кого з опонентів можете виділити?

Всі учасники дуже різні та цікаві. В кожного свій музичний почерк. Ми з цікавістю спостерігали за роботою музикантів і радувало те що українська  рок-музика живе та стрімко розвивається в нашій країні.

 

Що надихає Вас на написання пісень?

Кожна пісня є авторською та є втіленням пережитих подій, переживань та вражень. В тексти пісень ми вкладаємо зміст того, що нас хвилює та що ми хочемо сказати людям. В поєднанні з музикою створюємо змістовий посил, та втілюємо наш задум в музичному творі. На сьогодні найперше, що  надихає це ситуація в країні. Ми вважаємо що кожен має боротися, але наша зброя це музика.

 

Якщо сказати Вам пакувати речі для запису релізу за кордоном. Яку б країну обрали?

Звісно хотілося б побувати в багатьох європейських країнах, також відомо, що потужним осередком для сучасної якісної  музики є США. Але ми українці й несемо нашу національну суть у своїх музичних творах, тому де б ми не були, все ж таки Україна це наш дім, куди ми завжди хотіли б повернутися та творити саме тут на Батьківщині.

 

Як ставитесь до критики, порад диванних хейтерів?

Кожна людина має право на власну думку, але коли це обґрунтована критика то ми завжди готові вислухати. Бо саме завдяки критиці професіоналів та самокритики є шанс до саморозвитку. Стосовно хейтерів, то хотілося б побажати всім добра та позитиву в думках, адже негатив на сам перед сильніше вражає його автора.

 

Ви інтернет залежні люди? Як часто проводите час у всесвітній павутині?

Так, нажаль зараз в сучасному світі неможливо обійтися без мережі інтернет. Тому що навіть про різні концерти чи конкурси ми дізнаємося саме тут.

 

Який найнесподіваніший подарунок отримували під час своїх виступів?

Матеріальні подарунки це завжди приємно, але все ж таки для музичного гурту як для творця власного нематеріального продукту важлива на сам перед реакція слухача. І мабуть, коли слухач глибоко сприймає нашу музику та пропускає через себе, це є найціннішим подарунком, для будь якого музиканта. Ситуації, коли люди після наших виступів підходять і дякують, не стримують позитивних вражень та емоцій це завжди несподівано та дуже цінно для нас.

 

На Вашу думку. В добу, коли світом править iTunes та Google Play, фізичні носії відійшли на інший план?

Так, звісно сучасний світ не стоїть на місті та дуже стрімко розвивається та змінюється. І все ж таки, мабуть, фізичні носії вже дуже скоро відійдуть в категорію такого собі раритету як свого часу вінілові платівки, хоча наскільки нам відомо і їх досі ще виробляють в наш час і вони користуються попитом.

 

Який останній реліз Ви купували на фізичних носіях?

Конкретно згадати важко, але це точно з улюблених гуртів, які надихають.

 

Що можете порадити гуртам, які тільки починають свій шлях?

Головне слухати внутрішній творчий голос, дуже багато працювати. Потрібно завжди прагнути бути кращим від себе самого. Не здаватися перед труднощами та невдачами, адже конкуренція дуже велика і виживає найсильніший.

 

Трішки про плани на 2019 рік. Яким Ви бачите 2019 рік в плані творчості?

У 2019 ми плануємо випустити третій альбом. Назву поки не анонсуємо, це буде музичним сюрпризом. Творчих планів та концертної діяльності в планах багато. Всі повідомимо на нашій офіційній сторінці.

 

І на останок. Що можете побажати нашим читачам?

Всім бажаємо бути щирими та чесними в першу чергу з самими собою. Більше яскравих та приємних подій в житті. Та звісно ж якісної музики, яка б надихала та давала свободу думкам та почуттям.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 Бізнес партнери