RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

IREN GOTYE: Важливо бути музично грамотним

IREN GOTYE - це свіжий виток музики в українському шоу-бізнесі. Ірен поєднує в своїй творчості фірмове звучання і глибоку ліричність. Її тембр голосу, можна з легкістю відрізнити від інших виконавців. І сьогодні, читачі журналу SAVOR мають нагоду, отримати відповідь на кілька запитань від IREN GOTYE.

Ірен, привіт! Ви з самого дитинства захоплюєтеся музикою. Коли саме Ви зрозуміли, що хочете присвятити себе музиці?

Я думаю несвідомо ще в садочку, хоча пам'ятаю ми ще в початкових класах з подругою створювали групу і писали пісні, а друзі були глядачами на наших і моїх сольних концертах! (сміється)

 

Музична освіта допомагає Вам розвиватися в сучасному музичному світи?

Ну як сказати, освіта, як мінімум дисциплінує і закріплює відповідальність, у мене так точно. Так як сама з дитинства відмінник і у мене пунктик вчитися на відмінно, особливо музиці. Звичайно, важливо бути музично грамотним, але я вважаю, що для голосу головне природні дані, тембр і правильний педагог, який не буде вселяти своє бачення, манеру і техніку, а допоможе розкрити ваш потенціал, таких вчителів не багато, але вони на щастя є.

 

Ви приймали участь  в спільному проекті Болгарії та України - мюзиклі «Notre Dame de Paris». Яким чином вдалося потрапити до нього та чи є бажання прийняти участь в інших мюзиклах?

Це був прекрасний досвід і море натхнення від Данко Йорданова, який ставив цей мюзикл. Концепція мюзиклу була такою, що як з Болгарії, так і з України запросили молодих співаючих акторів, Данко мене прослухав і сказав, що у мене колоратурне сопрано - це найвищий жіночий голос і дав співати партію Есмеральди, чим здивував мене. Так як, через те, що низькі ноти теж співаю досить щільно, раніше говорили, що у мене меццо-сопрано. Взагалі, це прекрасний педагог і композитор, який надихнув і багато чому мене навчив.

 

Що надихає Вас на написання пісень?

Коли перебуваю наодинці в стані внутрішнього спокою і гармонії, мене надихає абсолютно все, це той улюблений стан, коли непомітні дрібниці - помітні, і кожна з них може служити джерелом до написання нової мелодії, найбільше звичайно надихає природа, музика і любов.

 

Ви працюєте зі стилями: Pop, Soul, R&B, Jazz. Який із них, максимально може розкрити Вас?

Думаю, що це Soul або такий улюблений синтез стилів як боса-нова, це дуже близько моїй душі.

 

Який музичний інструмент, хотілося б опанувати?

Граю на фортепіано, але звичайно ж завжди хочеться вдосконалюватися і розвивати навички гри на цьому улюбленому інструменті, як з'явитися час обов'язково займуся цим.

Співаючи українською та російською, не виникало бажання вивчити нову для себе мову та заспівати нею?

Так, дуже. Хочу покращити свій італійський і записати пісню на цій красивій мові музики.

 

Який останній реліз Ви купували на музичних платформах?

Чесно не знаю чому, напевно тому що не дружу з технікою на музичних платформах - нічого не купую, слухаю класичні диски, як людина з минулого (сміється). Або ж знайомлюся з новинками онлайн.

 

Розкажіть трішки про Ваші творчі плани на майбутнє - які вони?

Поки в планах записати і випустити свій перший альбом, зняти кліп на нову пісню «Попрощаємось», поїхати в невеликий тур в дуже незвичайну і яскраву країну, але про це трохи пізніше!)

 

Чи плануєте завітати з концертом до Івано-Франківська?

Я обожнюю Західну Україну, мені здається люди там по-особливому щирі і гостинні. Обов'язково, як буде можливість, приїду погостювати і виступити в цих затишних місцях нашої країни.

 

І наостанок. Що можете побажати нашим читачам?

Хочу побажати всім любові, натхнення та миру- в житті, серці і душі!

 

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 Бізнес партнери