RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

Артем КАЙ

Нещодавно в український співак, переможець шоу «Караоке на Майдані» та учасник шоу «Х-Фактор 5» - Артем КАЙ, презентував свій новий кліп «Доля». Ексклюзивно для сайту журналу SAVOR, Артем відповів на кілька запитань.

 

Артеме, привіт!

Початком Вашої творчої кар’єри можна назвати перемогу в шоу «Караоке на Майдані». Пам’ятаєте, якою була реакція Ваших рідних на Вашу перемогу?

Привіт. Так, з «Караоке на майдані» пов’язано багато чого у моєму житті. Щодо реакції родичів, то для них моя перемога була неочікуваною, їх наповнювало почуття гордості, вони шалено раділи за мене! До речі, на той момент вокалом я ще не займався.

 

Як участь в 5-му сезоні шоу «Х-Фактор» вплинула на Ваше життя?

Участь в 5-му сезоні шоу «Х-Фактор» слугувала поштовхом до початку моєї кар’єри вокаліста, дала безцінний досвід та знайомства. 

 

У період з 2015-2016 рік було презентовано дві відео роботи «Селфі» та «Влюбила». Чому вирішили виконувати їх російською?

У кожного з артистів на початку кар’єри є моменти, коли він так би мовити шукає себе та свій стиль, і таким чином мало хто уникає помилок. У моєму випадку виконання цих пісень російською мовою призвели до появи першого україномовного альбому та головне це дало мені розуміння того, що саме я хочу співати,  я визначився зі своєю місією у житті та з цілями на майбутнє.

 

Дані відео роботи знімали за власний рахунок?

Так, з допомогою рідних. 

 

Чому змінили мову виконання пісень на українську?

Як я вище зазначив, я переосмислив свою творчість, і вирішив співати те, від чого отримую задоволення. Україніська мова – моя рідна мова з дитинства, вона завжди спонукала мене на створення справжнього!

 

Що надихає Вас на написання авторських композицій?

Своє натхнення я черпаю з буденного життя, із ситуацій які викликають певні ємоції, а найчастіше  - це кохання. 

 

Зміна псевдоніму, це досить сміливе рішення. Чому саме “КАЙ”?

Взяти псевдонім Артем КАЙ мені порадив молодший брат. Справа в тім, що у моєму житті був період, коли через певні життєві обставини я мав «холодне серце» як герой з казки «Снігова королева». Та потім я зустрів дівчину, яка цей лід спромоглася розтопити. Зараз я щасливий у коханні, і реалізовую себе у творчості з новим псевдонімом. 

 

Нещодавно Ви презентували кліп на пісню «Доля», головною героїнею якого, стала Ваша дівчина. Як поставилася кохана до такого рішення?

Під час підготовки до зйомок кліпу, я вирішив запропонувати своїй дівчині спробувати себе у якості головної героїні, на що вона згодилася навіть не вагаючись. Тому це було спільне рішення. 

 

За чутками, Ви готуєте новий альбом. Яким він буде та коли його очікувати?

Так, це дійсно правдива інформація. Альбом дуже  концептуальний, він зібрав у собі 10 треків, а відтак – 10 моїх особистих  історій. Наразі в усіх є можливість ексклюзивно придбати даний альбом на дисках. Реліз альбома орінтовно плануємо на осінь.

 

Ваша творча діяльність та творча діяльність Вашої дівчини, співачки Lida Lee, впливає на ваші стосунки?

Двом творчим особистостям співіснувати разом легко і водночас важко. Якщо брати саме творчість, то ми підтримуємо один одного в усьому. Звичайно хотілося б більше часу проводити разом, але тішимося тим, що маємо. 

 

Чи плануєте завітати з концертом до Івано-Франківська?

Якщо чесно, то дуже волію приїздити з концертами на Західну Україну, зокрема в Івано-Франківськ обов`язково, якщо звичайно, слухачі будуть чекати.

 

І наостанок. Що можете побажати нашим читачам?

 

Хочу побажати усім слухати справжню, чесну та якісну українську музику. Нести мир у суспільство та бути завжди здоровими!

 

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 Бізнес партнери