RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

«ART ПерсонА» - Уляна Маляр

Уляна Маляр – співачка і телеведуча. Останнім часом, ця темпераментна брюнетка все більше і більше підкорює телеекран. ЇЇ авторська програма «ART ПерсонА»  з кожним днем набирає все більшої популярності. Здається, мрія «бути» на топових каналах України не за горами. Правдиві історії про яскравих постатей у  програмі «ART  ПерсонА» спільно з TIME4 захопить  глядача будь – якого віку і професії .

 

                                                          

 

 

 

Чим особлива авторська програма Уляни Маляр «ART  ПерсонА»?

Насправді, ніякої особливості не має. Однак, ми намагаємося знаходити таку інформацію про ART персон, яку ви не завжди знайдете у вікіпедії, газетах чи книжках.  Хтось з великих сказав:  «Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники».   «ART  ПерсонА» - програма, яка завжди охоче «ділиться», щоб ви могли запалити свій ліхтар знань.

 

Яка команда працює над програмою?

Команда – впертих ентузіастів і відвертих нахаб (посміхається), в хорошому розумінні цього слова. Буває сперечаємось, заходимось сміхом так, що неможливо відзняти певну сцену. Та, точно можу сказати, з чудовими операторами TIME4, візажистом і стилістом Христиною Байдюк, ми  - команда. І…уже скоро, поділюсь у нас буде збільшення творчої команди.

 

Чим здивує новий сезон «ART  ПерсонА»?

Здивує? Ні, боюся трохи цього слова. Ми будемо захоплювати, зацікавлювати. Обіцяємо багато цікавих і яскравих персон. Трохи привідкрию завісу,буде:  людина – театр Лесь Курбас, зірка «німого кіно» Чарлі Чаплін, cамобутня художниця Катерина Білокур та без перебільшення наш сучасний Паганіні - Василь Попадюк. І, весь цей калейдоскоп тільки у нашій програмі.

 

Які любите дивитися телепрограми? На кого рівняєтесь, у кого вчитесь?

Якщо говорити про наше телебачення, то  колись з захопленням дивилася програму «Імена» з Оксаною Марченко  та «Гра долі», яку вела Наталка Сопіт. А так, обожнювала шоу Ларі Кінга та майже всі документальні програми Бі - бі – сі. Рівняюся ні на кого. Я така яка  є. Вчуся щодня - в нової і досвідченішої самої себе.

 

Що побажаєте глядачам?

Щоп’ятниці, о 21.20, беріть з собою теплий чай і печиво, зручно вмощуйтесь на дивані, вмикайте ТРК «ВЕЖА» і дивіться «ART  ПерсонА».

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 Бізнес партнери