RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

Олександра Струмчинська

Після оприлюднення указу Президента України, про блокування російських соц. мереж та ресурсів. Українці поділилися на два табори: на тих, хто підтримують даний крок гаранта; і тих, хто хейтить дане рішення, обумовлюючи тим, що немає альтернативи. Сьогодні ми по-спілкуємося із Олександрою Струмчинською – співзасновницею української альтернативи російському Вконтакті – найбільшої української соц. межі Ukrainians.

 Олександра, кому належить ідея створення Ukrainians: Вам чи StartupSoft?

 

 Ідея створення належить насправді українським користувачам. Ми розуміли лише потребу. На основі цієї потреби виникла ідея – спочатку перевірити цю потребу в масштабах, настільки вона реалістична й затребувана, чи користувачі підтримають такий проект і чи потрібно інвестувати час та кошти в запуск української соціальної мережі. Ми запустили опитування – хотіли з 18 травня по 1 червня зібрати 50 тисяч підписів на підтримку проекту. Результат: 50 тисяч ми досягнули за 3,5 дні. І це однозначно було свистком старту, що потрібно розробляти соціальну мережу. Того ж дня ми взялися за роботу.  

 

Чому саме Ukrainians: Це такого роду піар-хід чи акцентування уваги на український продукт?

 

 Перш за все акцентування уваги на український продукт зроблений українцями. Ми не виключаємо, що в майбутньому буде змінено назву, якщо цього захочуь наші користувачі.  

 

В Україні вже були спроби зробити свою соц. межу - і не одну. Але, вони не були успішними. Що скажете з цього приводу?

 

 Однією з наших переваг є наш план – те, що ми хочемо поєднати, і те, чим ми хочемо бути відмінними від інших соцмереж, які зараз успішно існують на ринку. У нас на сайті буде унікальна можливість – користувачі зможуть заробляти кошти за свій унікальний контент, який вони будуть завантажувати на сайт. Це, звичайно, буде з часом, оскільки зараз розробляємо основний найнеобхідніший функціонал. Ще одна причина, чому ми думаємо, що нам вдасться, є наше позиціонування і командне налаштування. Безумовною перевагою Ukrainians є також професійний підхід, оскільки ми робимо програму з нуля – тобто не намагаємося копіювати частини коду з інших соцмереж, що не дасть можливість розвиватися.

 

В мережі є інформація, що Ukrainians має оригінальний інтерфейс, але він на даному етапі нагадує Вконтакті, чому так?

 

 З самого початку ми заявили, що хочемо стати альтернативною заміною для користувачів Вконтакті, які цінували та цінують його за простоту інтерфейсу. Саме тому розуміючи, цю необхідність дотримуємось таких кроків.

 

Нещодавно з’явився додаток Ukrainians для смартфонів на операційній системі Android. Чи планується додаток для операційної системи iOS?

 

Додаток для операційної системи IOS також з’явиться зовсім скоро. 

 

В деяких інтерв’ю Ви говорили, що весь функціонал сайту запрацює наприкінці вересня. Яким чином Ви будете боротися з піратством, і яким чином українці будуть слухати музику?

 

Піратського контенту в нас не буде, ми не будемо порушувати закон. Зараз працюємо над розробкою певних можливостей інтеграції нашої соцмережі з іншими пропозиціями на ринку, які дадуть змогу прослуховувати музику в нас легально. 

 

Чи плануєте співпрацювати з українськими музикантами. Якщо так, тоді як саме?

 

Поки, що немає чітких планів у цьому напрямку.

 

Що скажете про твердження українських користувачів соц. мережі Вконтакті: Що блокувати дану мережу було потрібно, ще в 2014-му?

 

Заблокувати російські соцмережі "ВКонтакте", "Однокласники" та інші потрібно було вже давно, адже безпека даних відіграє дуже важливу роль для користувачів. 

 

Як плануєте забезпечити користувачам безпеку даних? І чи будуть вони надаватися СБУ?

 

Ще від старту запуску ми акцентуємо увагу на безпеці даних користувачів. Ми вже використовуємо сервери Microsoft. Вони – одні з найкращих і найзахищеніших, і тому не піддаються жодному впливу. Не будуть!!!

 

І на завершення: Що можете побажати нашим читачами та користувачам Ukrainians?

 

Ставайте частинкою нашого проекту!! Переглядайте, надсилайте, коментуйте, тестуйте та закликайте друзів реєструватись вже у найбільшій українській соціальній мережі!  https://www.ukrainians.com. Успіх Ukrainians насправді - наш спільний успіх!

 

Від себе додамо: щоб жити і творити свою історію та націю, ми маємо навчитися підтримувати своє – рідне, не зважаючи на рід і галузь діяльності.

Також нагадаємо, що журнал SAVOR також можна знайти в найбільшій українській соц. межі, просто перейшовши за цим лінком.

 

Сергій Мартиненко

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 Бізнес партнери