RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

VARDA

Мабуть, моїй розмові з героїнею нашого весняного номера позаздрили б усі чоловіки, незалежно від сімейного і соціального статусу. Мабуть, чи не кожна жінка хотіла бути хоча б трішки схожою на неї. Та я й сама собі заздрю, адже рідко випадає нагода поспілкуватися з однією із найбільш обговорюваних і таємничих постатей українського шоу-бізу. Варда — співачка, виконавиця єдиного у світі номера на горизонтальному пілоні і просто красуня, від екзотичної вроди якої захоплює дух. Її ім'я у перекладі означає «солодка троянда», та які таємничі колючки вона приховує? Як батько-вірменин ставиться до її виступів? Що об'єднує її з Віталієм Козловським і скільки вартує шоу від Варди? Як доглядає за собою найспокусливіша жінка і з ким вона товаришує? Про це та інше — читаймо далі!

 

Довідка

 VARDA (справжнє ім'я Вардунаш Мартиросян)

 Співачка, танцівниця у стилі pole-dance, акторка.

 Освіта:

  • Київський національний університет культури і       мистецтв (спеціальність «Режисер естради та масових свят»);
  • Національний університет фізичного виховання та спорту (спеціальність «Менеджер фізичного виховання»).

 Нагороди:

  • Перша чемпіонка України зі стриптизу 2003-2004 років (Київ);
  • Переможниця Міжнародного конкурсу «Золотий пілон» (2005 рік, Кишинів);
  • Фіналістка Чемпіонату світу з танців на пілоні (2009 рік, Амстердам).

 

 

Якою була маленька Варда і що стало її першим пілоном?

Я була дуже активною дитиною: збирала всіх малюків у дворі і ми дружно давали концерти для «вічних» бабусь на лавочках. І до цього ми підходили серйозно — готували костюми, вибирали репертуар, який складався з пісень дуже модних на той час серіалів. Узагалі найяскравіші спогади мого дитинства так чи інакше пов'язані з бабусями: дуже добре пам'ятаю, як у дитинстві збирала липові пелюстки з дерев для них.

 

Така смілива і добра дівчинка не могла залишатись поза увагою юних представників сильної статі...

Не можу сказати, що я «купалась» у чоловічій увазі. Навіть не так: я маленькою ніколи не задумувалась над цим. Навпаки, завжди була шибайголовою, товаришувала з хлопцями. Відповідно, усі ці пістолетики, «войнушки», машинки — наше все. Навіть у футбол грала — була воротарем! Можете собі таке уявити?

 

Ви були шостою – останньою – дитиною в сім'ї. Батьки балували Вас?

Навпаки, я з ранніх років розуміла, що повинна бути максимально самостійною дитиною, адже у батьків, окрім мене, є безліч турбот. І хоч я і була шибайголовою, але робила все можливе, щоб не додавати клопотів батькам, а наскільки можливо, навпаки, допомагати. Звідси, напевно, і бажання щось заробити і принести додому.

 

І Ви обрали pole-dance як спосіб швидкого заробітку...

В той час узагалі не існувало поняття pole-dance! Я мріяла стати повітряною гімнасткою і виступати в цирку. У дитинстві навіть відвідувала циркову студію «Арена» , куди мене привела моя мама, до речі, майстер спорту з акробатики. Але в Кривому Розі, на жаль, було надто мало можливостей реалізувати себе у цій сфері. Та я завжди хотіла працювати «у повітрі». Пілон став для мене не тільки спробою інтерпретації дитячої мрії, але й відкриттям: своєрідним залізним канатом, де можна виконувати трюки на висоті аж до 6 метрів!

 

Батько-вірменин, мабуть, не вельми схвально ставиться до Вашого захоплення?

Звичайно, спочатку він був не в захваті. Та вже після моєї першої перемоги на чемпіонаті України, коли про його доньку написали чи не всі журналісти України, звісно, став пишатись мною!

 

Хто (чи що) вплинув на Ваше становлення як танцівниці?

У мене майже все в житті відбувається навпаки. Скажу без зайвої скромності: я мала більший вплив на інших, ніж інші на мене свого часу. Коли я тільки-но починала танцювати на пілоні, це вважалось чимось вульгарним, табуйованим і сприймалося як ознака щонайменше розпущеності. Хоча давно у всьому світі це вже називалось pole-dance. Певною мірою я стала новатором у цій сфері в Україні. Водночас потрібно зауважити, що дуже нелегко ламати стереотипи у головах людей, переконувати, що pole-dance — це мистецтво і спорт, а не оголені дівчата і дешевенький стрип-клуб десь у спальному районі.

 

Стриптиз для Вас — танець душі чи професія?

Знову ж таки, не треба плутати pole-dance і стриптиз. І якщо перше — це робота, то друге, напевно, особливий подарунок для особливого чоловіка. Та я не засуджую тих, для кого pole-dance чи стриптиз — лише спосіб заробітку. Для мене — це театр і мистецтво! Але лише з однією умовою: якщо це зроблено зі смаком і без домішок вульгарності.

 

 

 

Скільки потрібно займатись, щоб танцювати так, як Варда?

Якщо у вас є мета «танцювати, як Варда», то у вас нічого не вийде! Танцюйте так, як танцюєте ви! Розвивайтесь, прагніть до вищого рівня, створюйте свої комбінації та трюки — тільки тоді ви здобудете визнання!

 

Ваше бурлеск-шоу — це спроба вийти за межі танців на пілоні чи логічне творче продовження кар'єри?

Це те, про що я мріяла завжди! Лише танцювати чи співати для мене завжди було замало, незважаючи на спільні — і досить вдалі! — роботи з Сергієм Звєрєвим та Віталієм Козловським. Незважаючи на те, що скоро світ побачить мій сольний альбом. Всередині мене живе шоу, і мені завжди хотілось показати його людям. Різноманітні жанри на одній сцені, складні трюки на пілоні, яскраве фаєр-шоу — ось що таке справжній Burlesque by VARDA! Звісно, це феєричне шоу, над яким я багато працювала. І дуже щаслива, що змогла реалізувати свою мрію.

 

Не можу не поставити спецзапитання від усіх Ваших прихильників та прихильниць Віталія Козловського. Що все-таки поєднує вас?

Діти (сміється — авт.)! Так, у нас є двоє спільних дітей — відеороботи «Не залишай мене» і «Потанцюй». І це те, що поєднало наші серця назавжди!

 

 

Варда — українсько-вірменська Діта фон Тіз?

Мене часто порівнюють з Дітою. Але, як на мене, у нас мало спільного. Окрім, хіба що, вірменського коріння. Звичайно, вона визнана діва, яка має безліч прихильників у всьому світі. У нас зовсім різні шоу, хоча в одному жанрі — бурлеск. Діта танцює не на пілоні, а я не роздягаюсь на сцені – тому ми різні. Відмінностей багато!

 

Конкуренція у жіночому сегменті шоу-бізнесу дуже жорстка. Чи можна товаришувати із суперницями?

Знаєте, я скажу більше: у танцювальному мистецтві конкуренція інколи більш відчутна,ніж загалом у шоу-бізнесі. Можливо, саме тому в мене безліч подруг саме серед актрис і співачок, а не танцівниць. Це Анна Сєдокова, Наталія Рудова, Ірада Хаіт. З багатьма я познайомилась у соціальних мережах, ми обмінюємось компліментами і порадами з приводу творчості одна одної. Вважаю, що це неймовірна якість — уміти товаришувати щиро, усім серцем. Я ціную нашу дружбу понад усе!

 

Танцювально-співочий професійний вік, як правило, не надто довгий. Ким бачите себе після 20 років?

Ви знаєте, це трохи не так. Подивіться хоча б на Мадонну: вона далеко не дівчинка, але її чудовій формі позаздрить чимало молодих артистів. Та думок про завтрашній день ніхто не відміняв: я маю бізнес — лінія одягу для жінок. Але це зовсім не означає, що я попрощалась зі сценою!

 

Взагалі Ви часто розчаровуєтесь у людях? Що для Вас означає зрада?

Я намагаюся не згадувати людей, які зробили мені боляче. Для мене найкраще – забути про це. Тримати в серці зло, а в пам'яті образи не хочу! На мою думку, зрада — це не найстрашніше, що може статись між людьми. А ось коли близька людина перестає любити чи захоплюватись іншою — це справді може вбити стосунки і є для мене найсправжнісінькою зрадою. Цінуйте одне одного і ніколи не зраджуйте!

 

Виступ від найкращої танцівниці світу — дороге задоволення?

За кожну роботу людина повинна отримувати кошти. Приватні та корпоративні вечірки, звісно, оплачує замовник. Однак і від благодійних акцій я не відмовляюсь. Адже робота повинна приносити не лише дохід, але й моральне задоволення!

 

Ваш найбільший гонорар склав...

Можу сказати лишень одне — мені пропонували 50 000 у.о. за приватний танець. І я відмовилась, адже це суперечить моїм принципам.

 

Така красива жінка, як Ви, не може не отримувати розкішні подарунки від своїх прихильників. Який з них вразив Вас найбільше?

Одного разу мені зробили дуже романтичний сюрприз — зірку в небі, яку назвали моїм ім'ям. Вдома у мене є сертифікат, який підтверджує це. Приємно знати, що ім'я Варди стоїть в одному ряду з іменами багатьох світових зірок!

 

Дивлячись на Вас, можна з упевненістю сказати, що Ви щойно зійшли з обкладинки журналу. Як Вам вдається так розкішно виглядати?

Головний секрет краси — це любов! Тому що, коли ти закохана, метелики тріпочуть у животі, очі мерехтять, і ти стаєш якоюсь по-особливому прекрасною для себе і для інших!

 

Скільки Ви витрачаєте на догляд за собою на місяць?

Важко сказати. Але значно менші суми, ніж багато хто може подумати. Я не нарощую вії, нігті, волосся, не роблю татуаж і не зміню форму губ, грудей і ще чогось, що можна змінити Я взагалі буду дуже вигідна дружина — економна (сміється — авт.). Косметолог, спортзал, майстер нігтьового сервісу — ось мій мінімум на місяць.

 

Варда — self-made woman? І якщо так, то чого Вам це коштувало?

Думаю, що так. Багато хто переконаний, що красивій дівчині все падає з неба. Та незалежність — поняття не тільки матеріальне, але й духовне, і моральне. Я, наприклад, завжди принципово відмовляюся від допомоги людей, які мають значно вищий від мене соціальний чи матеріальний статус. Мені здається, що, прийнявши їхню допомогу, я обмежу свою свободу і буду так чи інакше чимось зобов'язана цим людям.

 

 Чимало чоловіків хотіли б бути поруч з Вами. А як вони взагалі ставляться до того, чим Ви займаєтесь?

Я ніколи не розкриваю карти одразу. Мені завжди хочеться, щоб мене сприймали такою, якою я є, без нашарування глянцю чи стереотипів. Тому про свій рід занять повідомляю представникам сильної статі не раніше ніж на третьому побаченні.

 

Серце Варди вільне?

(Лукаво — прим. авт.) Скажу так: «У ньому живе Любов!»

 

Ви можете назвати себе щасливою?

Напевно, я уже пройшла той етап, коли мої професійні досягнення і титули мали для мене величезне значення. Мої головні досягнення ще попереду, коли я стану люблячою і коханою дружиною та найкращою у світі мамою, адже я, як і будь-яка жінка, мрію про це! Переконана, що зможу дати своїм дітям багато. І який би шлях вони не обрали у майбутньому, навіть якщо це буде той шлях, який свого часу обрала я, я підтримаю їх.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 Бізнес партнери