RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

Анна Розумовська: Чоловік повинен вібрувати зі мною на одній частоті

Її вокал проникає до найпотаємніших шпарин чоловічої душі. Її краса не залишає шансів для чоловічого серця. Анна Розумовська - талановита та незалежна українська співачка, яка зовсім нещодавно розпочала підкорювати український шоу-бізнес. За цей час, Анна презентувала три відеокліпи, потрапляла на обкладинки глянцевих видань, а її пісні активно ротуються на провідних українських радіостанціях. У новому інтерв'ю Анна розповість про свою творчість, захоплення спортом та про чоловіка своєї мрії.

Уляна Маляр: Будь-яка робота вимагає зусиль

Її етно - образи -  є втіленням вишуканої краси та грації, а її саму ототожнюють зі справжньою українською жінкою - берегинею, називають карпатською мавкою. Чого лишень вартує обкладинка "Ukranian People Magasine", де красується вона -   відома франківчанка Уляна Маляр. Та мова далі піде не про етно - образи і не про неймовірну вроду Уляни, а про роботу телеведучої і автора художньої програми "ART ПерсонА", перевтілення на екрані та підготовку до свят.

Гурт Теорія Інших: Переможці сьомого сезону Docker`s ROCK Battle

6-го лютого, відгримів сьомий, заключний сезон Docker`s ROCK Battle, в столичному Docker's ABC. Після невеликої паузи, конкурс повернеться, але вже у більший заклад та з новою назвою - Rock Battle UA. І сьогодні до вашої уваги, інтерв’ю з переможцями сьомого Docker`s ROCK Battle - гуртом Теорія Інших!

Ексклюзив: співачка LELA про свій дебют у ролі сонграйтера

Співачка LELA продовжує підкорювати український андеграунд, реалізуючи свій потенціал у жанрі електро-поп-музики. Свій 2019-й рік вона розпочала виходом дебютного міні-альбому “4 A.M.”, тексти пісень якого повністю написала сама. Про значення EP “4 A.M.”, дебют співачки LELA, як сонграйтера та інтернет-залежність читайте в ексклюзивному інтерв’ю для журналу SAVOR.

 

 Бізнес партнери