RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

«ART ПерсонА» - Уляна Маляр

Уляна Маляр – співачка і телеведуча. Останнім часом, ця темпераментна брюнетка все більше і більше підкорює телеекран. ЇЇ авторська програма «ART ПерсонА»  з кожним днем набирає все більшої популярності. Здається, мрія «бути» на топових каналах України не за горами. Правдиві історії про яскравих постатей у  програмі «ART  ПерсонА» спільно з TIME4 захопить  глядача будь – якого віку і професії .

Олександра Струмчинська

Після оприлюднення указу Президента України, про блокування російських соц. мереж та ресурсів. Українці поділилися на два табори: на тих, хто підтримують даний крок гаранта; і тих, хто хейтить дане рішення, обумовлюючи тим, що немає альтернативи. Сьогодні ми по-спілкуємося із Олександрою Струмчинською – співзасновницею української альтернативи російському Вконтакті – найбільшої української соц. межі Ukrainians.

Роман Луцький

 ДОВІДКА:

29 років

Актор Івано-Франківського театру ім. І.Франка з 2008 року.

Закінчив театральний факультет Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Фільм №1 ― «Ромео і Джульєтта» (1968 р.)

Любить активний відпочинок та вивчати людей.

 Свого часу А. де Сент-Екзюпері влучно зазначив: «Немає більшої розкоші, ніж розкіш людського спілкування». Саме словом «розкіш» я можу назвати розмову з Романом ― людиною відвертою, щирою та легкою у спілкуванні. Красивий в житті, красивий на сцені ― Роман Луцький, якого ви не знали. Приємного знайомства.

Ірена Карпа

Хтось з великих сказав: «Чим більш наповнена людина, тим легше із нею спілкуватись». Наше довгоочікуване інтерв'ю з однією із найяскравіших постатей українського культурного простору було домовлене і проведене менше ніж за добу. У міні-подорожі з відвертою і справжньою Іреною Карпою ми легко і невимушено розмовляли про щастя й кризу, про те, як виховувати дітей і чоловіків. А ще, звісно, про хорошу літературу і хороших людей. Щирі зізнання однієї із найякскравіших вітчизняних жінок-митців — читайте далі.

 Бізнес партнери