RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

Інтерв'юПодії що відбуваються довкола тебе

Артем КАЙ

Нещодавно в український співак, переможець шоу «Караоке на Майдані» та учасник шоу «Х-Фактор 5» - Артем КАЙ, презентував свій новий кліп «Доля». Ексклюзивно для сайту журналу SAVOR, Артем відповів на кілька запитань.

Олександр Ярмола

Сьогодні, 23 березня український рок-гурт Haydamaky презентує нову акустичну програму «Думи про Рок». І з цієї нагоди, фронтмен гурту, Олександр Ярмола відповів на декілька запитань журналу SAVOR.

«ART ПерсонА» - Уляна Маляр

Уляна Маляр – співачка і телеведуча. Останнім часом, ця темпераментна брюнетка все більше і більше підкорює телеекран. ЇЇ авторська програма «ART ПерсонА»  з кожним днем набирає все більшої популярності. Здається, мрія «бути» на топових каналах України не за горами. Правдиві історії про яскравих постатей у  програмі «ART  ПерсонА» спільно з TIME4 захопить  глядача будь – якого віку і професії .

Олександра Струмчинська

Після оприлюднення указу Президента України, про блокування російських соц. мереж та ресурсів. Українці поділилися на два табори: на тих, хто підтримують даний крок гаранта; і тих, хто хейтить дане рішення, обумовлюючи тим, що немає альтернативи. Сьогодні ми по-спілкуємося із Олександрою Струмчинською – співзасновницею української альтернативи російському Вконтакті – найбільшої української соц. межі Ukrainians.

 Бізнес партнери