RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

СКАЙ у тебе вдома. Легендарний гурт виступить в онлайн-форматі

Легендарний український рок-гурт СКАЙ виступить спеціально для шанувальників UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL. Концерт відбудеться 3 квітня о 19:00 в унікальному форматі онлайн-концертів UNDERHILL MUSIC TV.

 Тернопільський гурт СКАЙ прогримів на всю країну 2006 року після виходу хіта «Тебе це може вбити», який одразу ж увійшов до списку найкращих українських рок-балад. З того часу і до цього дня колектив залишається одним із головних рок-гуртів країни, та постійно радує прихильників новими альбомами. Останній із них вийшов 2018 року та отримав назву «Рідкісні птахи».

Концерти СКАЙ – це завжди заряд енергії, поєднаний із мелодійністю та ліричністю. Їх музика міксує в собі найкращі напрацювання британського року із мелодійністю, притаманною українській мові.

UNDERHILL MUSIC TV – це унікальний формат онлайн-концертів. Артисти виступають із професійною звуковою та світловою апаратурою. До того ж, цей формат дозволяє глядачеві відчути себе навіть ближче до артиста, ніж на звичайних виступах. В ході таких вечірок можна отримати призи, або взяти участь в аукціоні, задати запитання або іноді навіть замовити улюблені треки музикантів.

Наразі на UNDERHILL MUSIC TV вже зіграли: DJ Lutique, MalYar, Kolya Liner, Vlad Yaki, Fellmark, Lirity, Vlad Jet. А також виступив зі своїм гуртом та зірковою гостею - Тонею Матвієнко, співак Арсен Мірзоян. Минулого разу свої сети презентували гурт [O], Олег Скрипка та Фагот із ТНМК!

До онлайн-вечірок можна долучатися активно, коментувати, лайкати та задавати запитання. Або ж увімкнути їх як супровід до буденних справ. У будь-якому разі, прямий ефір зробить ваш домашній вечір набагато яскравішим!

Партнером цього онлайн-концерту стане «Наше Радио».

Підписуйся на сторінки UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL та зустрінемось у прямому ефірі:

YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCpWTxQHUvEC6KCB7Quh4aig
Instagramhttps://instagram.com/underhill.festival
Facebookhttps://facebook.com/underhill.festival/live 

Проєкт UNDERHILL MUSIC TV створено на базі UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL.

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL – це український фестиваль танцювальної та поп-музики, що проходить на території аеродрому, в селі Підгір‘я, Івано-Франківської області.

Фестиваль вперше відбувся у червні 2019 року. Подивитись як це було:

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери