RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

Гурт O.TORVALD презентує альбом «DILLER KAIFU» концертом в Івано-Франківську

У 2019 році O.TORVALD гучно повернулися з новою барабанщицею Hebi та новим альбомом «Diller Kaifu». Вони вже масштабно презентували нову програму у Києві, Харкові, Дніпрі та Львові. Тепер вони їдуть до твого міста, аби зіграти особливі концерти. 

 

Тур почнеться 8 березня в Одесі й охопить Чернігів, Білу Церкву, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінницю, Харків, Дніпро, Полтаву, Суми, Черкаси. 

 

У деяких містах це буде «важка» та електронна програма, а в інших – лампова та лірична акустика повним складом. 

 

«У цьому році хочемо відвідати якомога більше міст, познайомитись з більшою кількістю людей. Ми жартома називаємо цей тур Diller Kaifu та «пісні за якими ви сумували», бо куди б ми не приїхали, люди просять заспівати «Без тебе», «Вирвану», «В подушках» та інші пісні, під які можна «по- страждати» ☺ У деяких містах ми заграємо спеціальну акустичну програму, яка дає можливість безпосереднього спілкування, близькості до аудиторії, камерності. У нас є можливість подивитись в очі кожному, хто прийде на концерт. Кожному розповісти історію, яка стоїть за нашими піснями», - розповідає фронтмен гурту Женя Галич

Кожен концерт - це божевільна енергетика, взаємодія з аудиторією і справжній рок-н-рол, якого так мало останнім часом. 

 

Готуйся до справжнього музичного кайфу!

Повний розклад туру та квитки на офіційному сайті гурту:

https://otorvald.ua/

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери