RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

Інді-рок-дует Гапочка презентує новий альбом сольним концертом

17 грудня, журнал SAVOR запрошує киян та гостей міста, у столичний Caribbean Club. В якому,  інді-рок-дует Гапочка презентує новий альбом «Необхідна».

 

Перший сингл «Чую» з майбутнього альбому вийшов на початку червня. З присмаком олдскулу та пост-панку трек означив нову хвилю у творчості гурту Каті Гапочки та Євгена Якшина.

 

Не зважаючи на те, що живого барабанщика замінила драм-машина, гітарні партії Євгена зазвучали ще зухваліше, а вокал Каті - ще  відчайдушніше. Вперше повна версія «Чую» прозвучала взимку на шоукейсі Music Export Ukraine – саме тоді Катя і Євген зрозуміли, що хочуть звучати як дует.

 

«Ця історія розпочалася 2 роки тому, коли Катя написала демок на повноцінний альбом. Мені сподобався матеріал і я загорівся ідеєю зробити максимально Катін альбом: наївний, різкий та глибокий. Далі почалися пошуки музикантів, звуку, студій тощо... В кінці всіх історій ми вирішили грати удвох і при цьому звучати та виглядати цілісно», – розповідає Євген Якшин.

 

Четвертий альбом Гапочки «Необхідна» вийде напередодні концерту.

 

«У новому альбомі я на емоціях. Кожна пісня – це конкретне, яскраве відчуття. «Необхідна» – експресивний альбом. Головний меседж – у необхідності переживання всіх твоїх граней, від мінусу до плюсу. Щодо звуку мені не хотілося експериментів, і я рада, що семпли драм-машини з самого початку внесли свої обмеження у саунд, а гітари стали майже на рівні з вокалом», – ділиться Катя Гапочка.

Коли? -
Де? - м. Київ, вул. Симона Петлюри, 4 (Caribbean Club)

О котрій? - 19:30

Квитки:https://bitly.su/qWjTkLnZ

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери