RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

TABURETKA Music Showcase 2019

TABURETKA Music Showcase 2019 відкриває свої двері до фантастичних можливостей та популярності на музичній аренi.

 "Taburetka Music Showcase" - це просто супер шанс для амбітних та сучасних музичних команд, які готові заявити про себе.  Це можливість бути почутим величезною кількістю людей, не лише на території України, а й за її межами.

 

Давно мріяли зробити свій бенд популярним, виступати на великій сцені та підкорювати найбільші майданчики країни та світу? Тоді не впустіть свій шанс! Відправляйте заявку для участі в TABURETKA Music Showcase 2019, і вже зовсім скоро ваша пісня може стати саундтреком до фільму про стартап успішних і креативних українців, які підкорили Америку. 

 

У фільмі історія тих, хто справді творить ноу-хау в нашій країні і вже сьогодні підкорює закордонні ринки своїми геніальними винаходами, представляючи Україну на світових конкурсах. PIX Backpack - головні герої кінострічки, що створили супер популярні наплічники з LED-екраном, які стали №1 в Америці і підкорили іноземних споживачів нестандартним креативним виглядом тож PIX Backpack шукає гурт, сингл якого буде звучати в кожному кінотеатрі країни.

 

Детальніше про проект: PIX Backpack

Якщо ти досі думаєш, чи приймати участь в цьому проекті, то досвід попереднього TABURETKA 2012 року стане тобі стимулом! Адже саме тоді вперше було відкрито прийом заявок і фінальний фест викликав музичний бум серед тисячі слухачів, що почули та відкрили для себе нові гурти, кращі з яких було відібрано на потужному фіналі в Малій Опері. Фіналісти проекту ділили сцену з талановитим та запальним Pianoбой та отримали класні подарунки.

 

TABURETKA Music Showcase 2019 - це музичний кейс європейського рівню де гурт може отримати круте промо обраного синглу, професійний відеокліп та подальший тур Україною.

 

Заявки приймаються до 5 вересня! 

 

Тому не зволікай - може це і є саме твій шанс здобути популярність!

 

Шлях до зіркової кар'єри розпочати зовсім нескладно! Потрібно заповнити форму заявки на участь, де вказати наступне:

 

 - Три сингли посиланнями на SoundCloud, які на ваш погляд підходять для того, щоб стати саундтреком фільму Pix;

 - посилання на Facebook сторінку гурту;

 - відео гурту (посилання на YouTube).

 

Заповнити заявку: https://docs.google.com/forms/d/12e8awP2N8uzF7kvvVAA9YIeXTlJUWhVLka91gXuCDYI/edit

 

Оголошення команд, які потрапили у лонг-лист TABURETKA Music Showcase відбудеться 10 вересня.

 Бізнес партнери