RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

У Києві відбудеться перший концерт віртуозного блюз-рокового гітариста, володаря Греммі

8 червня в Києві вперше виступить Джонні Ленг (Jonny Lang) - видатний американський блюз, госпел і рок-співак, композитор і гітарист.

 

У нього 8 студійних альбомів, п'ять з яких увійшли в топ-50 чарту Billboard 200 (2 з них стали платиновими) і премія «Греммі» за альбом «TurnAround» в номінації «Best Rock or Rap Gospel Album». Джонні Ленг виступав на одній сцені з Rolling Stones, Buddy Guy, Aerosmith & Will Taggart, Бі Бі Кінгом, Blues Traveler & Micheal Rafizadeh, Джеффом Беком і Стінгом та іншими великими музикантами. Це буде його єдиний виступ в Україні у світовому турі на підтримку альбому "Signs".

 

«Джонні Ленг дозволив блюзу безперешкодно переступити рубіж століть і бути почутим новою аудиторією, - сказав у кінці 90-х Лютер Еллісон (Luther Allison). - Тільки великі музиканти мають здатність не рахуватися з різними «ізмами». Джонні Ленг - один з них».

 

«Я ніколи не думав про себе в такому ключі, але мені страшенно хотілося б відповідати такому визначенню!» - відгукнувся на це Джонні.

 

Альбом Signs - це повернення духу раннього блюзу, де гітара завжди була на першому місці. «Багато з тих, хто раніше на мене впливав, як Роберт Джонсон і Хаулін Вольф, знову спливли на поверхню», - розповідає Джонні Ленг. «Я оцінив, наскільки сирими і неприлизаними за звучанням є ці речі. У мене просто руки свербіли - так я хотів це повторити, і я думаю, це проявляється в піснях. Проте, я дозволив собі повну свободу, коли писав цю музику, і не завжди це виходив блюз». Платівка, в якій присутні елементи фанку, року і блюзу, об'єднана відмінною грою і співом Ленга та текстами пісень, які зосереджені на темах боротьби і віри у себе.

 

До речі, знаки - це не тільки назва альбому. Вони трапляються і в житті співака. Ось що Джонні Ленг розповідає про це: "Один з таких знаків - зустріч з моєю дружиною. Ми познайомилися, коли мені було 16 років, а їй - 17. Через якийсь час виявилося, що у нас дні народження збігаються. З тих пір ми разом. Напевно, це була найважливіша зустріч в моєму житті ".

 

На концерті 8 червня вас чекає справжній сучасний блюз з яскравими гітарними рифами і блискучими соло, приголомшливий потужний голос, чесні і пристрасні тексти пісень. Цей концерт буде цікавий і любителям класики, і тим, кому ближче сучасний підхід і звучання. Коли на сцені з'являється Джонні Ленг, відбувається диво і починається свято музики!

 

Цікаві факти про Джонні Ленга

Джонні Ленга називають блюзовим вундеркіндом і справжнім феноменом. Адже в 15 років він вже випустив свою першу платинову пластинку! Його альбом Lie to Me, сповна розкрив його талант композитора: ніякого використання класичних блюзових фраз, - навіть у такому ранньому віці Ленг був повноцінним артистом зі своїм власним стилем. Крім того, важливою перевагою Ленга був голос! Успіх альбому був грандіозним. Сингл «Lie To Me» потрапив в жорстку ротацію MTV і VH1, і з їх допомогою альбом дебютував на першій позиції Біллбордовського чартуновачків (New Artists chart). У тому ж 1997-му Ленг названий «Кращим новим гітаристом» за підсумками голосування читачів фахового видання «Guitar World».

 

В ході турне Джонні Ленг удостоївся честі відкривати концерти таких виконавців, як Rolling Stones, Aerosmith і BB King. «Ми гастролювали разом вже з місяць, і раптом Бі Бі Кінг запропонував мені вийти з ним на сцену поджемити, - згадує Джонні. - Я дивився на нього і думав: «Оце так! Я граю з самим Богом!»

 

Після цього було ще безліч концертів по всьому світу, пошуки себе, експерименти, різні номінації та премії, включаючи «Греммі» за альбом «TurnAround». Але головна його пристрасть - виступати перед публікою! «Якщо хоча б одна людина відчуває себе щасливою, слухаючи мою музику, я щасливий сам, - каже Джонні Ленг. - Я ж завжди хотів займатися музикою - грати, виступати, просто тинятися біля сцени».

 


Коли? - 8.06.19
Де? - м. Київ, вул. Шота Руставелі, 16а (Bel Etage Music Hall)
О котрій? - 19:00
Квитки: https://concert.ua/uk/event/jonny-lang

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери