RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

Гурт НЕРВЫ вирушає в «Самый дорогой» тур по містах України

У листопаді гурт НЕРВЫ представить свій п'ятий студійний альбом «Самый дорогой» живими концертами в Києві, Харкові, Дніпрі та Полтаві.

 

Платівка «Самый дорогой» складається з двох частин: перша вийшла в травні минулого року, друга - в грудні. Понад три роки НЕРВЫ не грали сольні концерти в Україні, але в цей раз музиканти обіцяють надолужити згаяний час! Окрім нових композицій з альбому «Самый дорогой», ви також почуєте старі добрі хіти гурту -  «Кофе – мой друг», «Вороны», «Батареи» та інші.

 

«П'ятий альбом для нас став викликом і дався непросто. Але саме тому він і вийшов кращим, найдорожчим! За звучанням, за атмосферою запису, за єдиним духом гурту. Ми поїхали записувати другу частину альбому влітку 2017 року, в Київ на студію Bobina Records, туди, де створювали перші альбоми. До слова, коли ми писали «Кофе – мой друг», там були тільки одна кімната, стіл, стілець, комп і цегла. Це свого роду музичний рок-храм, притулок для тих, хто не втратив віру в живу музику. Саме там з'явилася на світ гурт НЕРВЫ, і в цій енергії зародження гурту і трапився наш ре-юніон. Ми провели на студії два тижні, стирчали там кожен день з ранку до вечора, дуже щільно, відповідально і кропітливо поставилися до запису і добилися звучання, яким, нарешті, задоволені», - розповідає лідер гурту, Євген Мільковський.

 

За 8 років існування гурту, НЕРВЫ встигли багато. За їх чоловічими плечима виступи на найбільших майданчиках, масштабних фестивалях і престижних музичних преміях - MTV EUROPE MUSIC AWARDS, OOPS! Choice Awards, МУЗ ТВ, Russian Music Box і Kid's Choice Awards від каналу Nickelodeon, де колектив відзначали нагородами: від «Прорив року» до «Кращиц рок-гурт» і «Кращий гурт». А далі - більше і тільки краще!

 

Слухай альбом «Самый дорогой», вчи пісні і приходь на концерт в своєму місті співати їх разом з Нервами!

 

Записуємо в свої нотатки, щоб не прогавити:

15.11 - Київ - клуб ATLAS

Квитки: https://goo.gl/zABAk6

16.11 - Харків - клуб ЖАРА

Квитки: https://goo.gl/x5v9tP

17.11 - Дніпро - клуб Time Out

Квитки: https://goo.gl/bCMWP5

18.11 - Полтава - клуб Villa Крокодила

Квитки: https://goo.gl/aSVCCe

 

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери