RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

XI Міжнародний гольф-турнір на призи Київського Сигарного Клубу: що потрібно знати про подію?

2 червня відбудеться XI Міжнародний гольф-турнір на призи Київського Сигарного Клубу. Це щорічна масштабна подія вважається однією з найбільш значущих в спортивному, світському і культурному житті столиці.

 

На чемпіонському полі Chamberlain київського гольф-клубу Golfstream зустрінуться справжні шанувальники аристократичної гри - більше сотні гольфістів. Також на гольф-турнірі, крім спортсменів, зберуться політики, відомі бізнесмени та діячі мистецтва.

Любителі сигар зможуть насолодитися не тільки грою в гольф, а й тютюновою продукцією від сигарного дому «Фортуна».

 

Міжнародний турнір вважається одним з найбільших в Україні, і позиціонує гольф не тільки захоплюючим спортивним змаганням, а й місцем проведення дозвілля, де можна із задоволенням присвятити вільний час сім'ї, друзям і колегам.

 

Щоразу організатори продумують нову культурну програму. Так, в цьому році виступить діджей Funkylanky (Яна Алтухова), а також артистка цирку Cirque du Soleil Надія Васіна. За настрій гостей будуть відповідати студія «Мамахохотала» і дует «Не Родичі», які влаштують смішні мініатюри.

 

Фінальним акордом зустрічі стане вручення подарунків на честь 111-річчя Київського Сигарного Клубу.

 

Нагадаємо, Київський Сигарний Клуб - це найстаріше приватне об'єднання з великою історією, ділової та творчої еліти Києва та України, в якому присутні успішні ділові люди. З року в рік Міжнародний гольф-турнір проходить саме під патронатом цього клубу.


Коли? - 2.06.2018.

Де? - Golfstream Київська обл., Макарівський р-н, Гриневське шосе, 1, с. Гавронщина.
О котрій? - 13:00.

 

Квитки:https://kiev.karabas.com/xi-mezhdunarodnyj-golf-turnir

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери