RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

Гурт Пирятин з сольним концертом в Києві

15 липня, журнал SAVOR запрошує в столичний Docker Pub. в якому пройде концерт гурту Пирятин з оновленою програмою. Як завжди у форматі алкоповстання та переможного результату!

 

 

Перевірені хайпом альбомні хіти: Арта, Яготин, Нема грошей, Жопа, Родіна, Атентат й так далі. Також до вашої уваги кілька нових музичних сюрпризів, котрі до концерту залишаться сюрпризами.

 

Готуйтеся завчасно, чистіть нирки і печінки, долучайтеся усім тілом й душею! Взаємне піклування та спілкування входять у вартість квитка, товариство!

 

"Пирятин – це музична, ідеологічна, а також контркультурна диверсія. Щира та стилістично витримана хуліганка з правдивими текстами, ідейно акустичною музикою і виразним авторським естетизмом. Пирятин створив окремий жанр, визначив його як power country і записав у ньому свій перший альбом – Атентат. Щільний акустичний саунд, брудна лайка, ліризм, атмосфера рішучого алкоголічного повстання та пульсація вбивчого оптимізму – все це до вашої уваги. Музичні історії про життя буряків і баняків, пригоди невдах і п’яні бійки на кладовищах, про пройобані врожаї та інші життєві негаразди. Пісні, які можна не лише слухати в плеєрі, але й волати вночі під закритим гастрономом, оскільки без матюків тут не обійшлося."

 

Коли? - 15.07.18

Де? - Київ, вул.Богатирська, 25 (Docker Pub)

О котрій? - 20:00

Квитки:http://docker.com.ua/afisha/gurt-pyryatyn/

 

Додаткова інформація та бронювання столів:

(044) 537-13-40

(050) 358-55-13

 

 

НашТелеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери