RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

Вперше в Києві виступить білоруський артист Vozhyk

24 січня вперше в Києві виступить білоруський артист Vozhyk з програмою V – значыць Вожык.

 

Проект Vozhyk стартував в 2006 році з піснею «Вечна жывая», яка відразу принесла артисту популярність, і в 2007 вийшла на збірці «Песні Свабоды 2», присвяченому вуличним протестам на Жовтневій площі після виборів 2006 року. Паралельно був учасником проектів ТО Лопата і M.U.Scool. У 2008 бере активну участь в записі альбомів ТО Лопата «Привет кузен» і M.U.Scool «Бит. Бас. Кулаки», який визнаний альбомом року за версією найавторитетнішої премії в області хіп-хоп музики Білорусі «Street Awards».

 

У 2011 році випустив сольний альбом "У віры падзей". У 2014 виходить EP "Лікёри". В 2013 та 2015 роках, сингли «Бандэра» і «Абіраем Лукашэнку» підривають інтернет. Пісню «Бандэра» переводять на російську та українську мови, сама вона викликає неоднозначні, часто діаметрально протилежні емоції. Пісня «Абіраем Лукашэнку», яка вийшла в день виборів, через 2 години після публікації була прибрана з головного інформаційного порталу Білорусі. На даний момент ведеться активна робота над альбомом «V – значыць Вожык».

 

За плечима артиста великий досвід виступів на різних майданчиках Білорусі, України та Польщі. Участь в великих фестивалях і благодійних проектах. Співпрацював з такими артистами як ЛСП, Deech, Zeman, Popa Chief (Zu-ninjas, Wu-tang fam, США), Эпицентр Унии (Київ) і багато інших.

 

Коли? - 24.01.18
Де? - Київ, вул.Богатирська, 25 (Docker Pub)
О котрій? - 20:00

Квитки: https://goo.gl/ZqFKGt

 

Додаткова інформація та бронювання столів:

(044) 537-13-40

(050) 358-55-13

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери