RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

АфішаПодії що відбуваються довкола тебе

В Івано-Франківську пройде благодійний арт-проект

«Острів» – благодійний арт-проект, що вперше відбудеться 25 серпня на острові кохання, що на міському озері. Мистецький острівок, який дозволить від’єднатися від буденності та зануритися у невимушену і концентровану атмосферу стиглого літа.

 

Ідея організації заходу виникла після звістки, що знайома онкохвора журналістка Оксана Кваснишин потребує значних коштів на наступні блоки хіміотерапії, - тому кошти з заходу будуть направлені на її лікування.

 

Захід першопочатково задумувався лиш як музичний, але невдовзі виникла ідея урізноманітніти його літературною частиною, йогою, виставкою картин та фотографій, творчими майстер-класами, невеличким ярмарком, заходами для дітей.

 

Музична частина складається з акустичних виступів іванофранківських виконавців: Лумари Урбан, Іванки Шкварок, ДІ, Кіми, Клуелес, струнного квартету та чернівецького гурта "Двері Боком".

 

Для максимального комфорту на захід варто прихопити з собою килимок, карімат чи кріселко аби можна було зручно розташуватися.

 

Порядок проведення:

13:00 Відкриття острову - виставка картин, фотографій, робіт мистецтва, благодійний ярмарок, акція «Обмін книжками», початок реєстрації на дитячий квест-гру «Елексир довершенності».

з 13:00 по 17:00 Майстер-клас по ліпленню з глини. Рекомендована внесок з дитини- 50 грн.

з 13:30-14:30 Дитяча квест-гра «Елексир довершенності» від дитячої студії «Світанок».

16:00-18:00 Живописний пленер з малювання для бажаючих від авторської майстерні «Мистецька мансарда» (рекомендована участь 100 грн (з власними матеріалами) та 200 грн (з матеріалами майстерні).

16:00-18:00 Розпис мехенді від Олії Острої.

17:00 Йога для бажаючих.

18:00 Літературна частина: Христина Сирова, Zorya Ray, Вася Сливчик та інші.

20:00 Музична частина: Lumara.Urban, Іванка Шкварок, DI, The Clueless, Kima, струнний квартет. (Вартість квитка - 40 грн (попередній продаж) та 70 грн (в день проведення).

 

Квитки можна придбати в касі кінотеатру «Люм'єр» та онлайн.

https://2event.com/ru/events/969386

 

На острові будуть розміщенні скриньки для збору коштів для Оксани Кваснишин і також інформація для перерахування допомоги.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери