RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

Прем’єрний показ грандіозної арт-постановки OPERA LINGUA відбувся у Києві (фотозвіт)

30-31 жовтня в Національній бібліотеці відбулася світова прем’єра OPERA LINGUA українських композиторів Романа Григорів та Іллі Разумейка  створена в рамках лабораторії сучасної опери Opera Aperta. Локацією для оперної постановки стала унікальна мармурова конференц-зала Бібліотеки імені В.І. Вернадського, що перетворилася на сучасний оперний театр.

Гленн Х'юз: Київ, Україна, будьте вільними! Я люблю вас!

Нещодавно в Києві відгримів майже трьохгодинний концерт легендарного Гленна Х'юза з програмою CLASSIC DEEP PURPLE LIVE, до якого приєднались Бернард Марсден (ex-Whitesnake) та бас-гітарист Neil Murray (Whitesnake, Black Sabbath, Ozzy Osbourne і Gary Moore) з програмою Whitesnake classic Livе.

У Києві відбувся міжнародний турнір з улюбленої гри аристократів - гольфу

Українська столиця вкотре стала Меккою найвишуканішого виду спорту - гольфу. Шанувальники престижної гри знову зустрілися на XI Міжнародному гольф-турнірі на призи Київського Сигарного Клубу.

SOLD OUT у Києві став яскравим завершенням світового туру Бет Харт

6 грудня в столичному Жовтневому палаці відбувся концерт Бет Харт (Beth Hart) - великої американської співачки.

Гурт СКАЙ подарував шанувальникам емоції «Рідкісних птахів»

14-го вересня, кияни та гості міста, поринули в атмосферу кохання «Рідкісних птахів», разом із гуртом СКАЙ в столичному Зеленому Театрі.

У Києві презентували центр розвитку для дітей-індиго

У Києві відбулася презентація Міжнародного Центру спортивно-творчого Розвитку Дітей - «Indigo Education». Це перший український проект комплексного типу з інтернаціональною командою викладачів і навчанням на іноземних мовах.

 Бізнес партнери