RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

SOLD OUT у Києві став яскравим завершенням світового туру Бет Харт

6 грудня в столичному Жовтневому палаці відбувся концерт Бет Харт (Beth Hart) - великої американської співачки.

 

Її часто порівнюють з найкращими співачками - Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Уайнхаус, але це і численні нагороди і номінації співачки, тільки підтверджує, що на сьогодні вона - нова королева блюзу! І вона це черговий раз довела на цьому виступі, зібравши повний зал Жовтневого палацу. Київський концерт став завершальним для Бет Харт і її групи у світовому турі, який проходив з величезним успіхом.  

 

Київська публіка отримала все сповна - і неймовірно красивий і сильний голос, і приголомшливу манеру виконання, але головне - її емоції і темперамент, щирість і відкритість. І було це відчуття, що кожна пісня, прожита нею сповна, на всі сто відсотків, а тут було повне різноманіття - від інтимних блюзових балад до драйвових рок-хітів. Не дарма люди так часто пишуть про особливу атмосферу щирості й довіри на її концертах, повний контакт із глядачами.

 

Вже на третій пісні Бет пішла в зал, чим остаточно підкорила публіку. Її обіймали, зізнавалися в коханні, засипали квітами. Чоловік із залу вигукнув: «Зроби мені дитину!» «I don`t understand but love you too, sweety»! - відповіла вона. Люди не хотіли, щоб цей концерт закінчувався, ще довго не відпускали її, а вона щедро ділилась своєю любов'ю, своїм талантом і благословляла на прощання.

Фото: Тетяна Фортушна

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери