RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

У Києві презентували центр розвитку для дітей-індиго

У Києві відбулася презентація Міжнародного Центру спортивно-творчого Розвитку Дітей - «Indigo Education». Це перший український проект комплексного типу з інтернаціональною командою викладачів і навчанням на іноземних мовах.

 

В українській столиці починає роботу центр розвитку для дітей-індиго. Комплекс «Indigo Education» з творчим і спортивним нахилом, стане додатковим освітнім закладом для активних дітей і підлітків. Художнім керівником «Indigo Education» стала член національної збірної з гімнастики, спортсменка зі світовим ім'ям, що входить в топ-5 найбільш гнучких людей планети, артистка авторських шоу - Надія Васіна.

 

«Я шалено пишаюся своєю командою і всіма однодумцями, які підтримали нас у такій потрібній для соціального життя країни справі. Для мене дуже важливо створювати сприятливу атмосферу для дозвілля дітей, в якій захочеться вчитися, розвиватися і ставати чемпіонами. За талановитою молоддю - майбутнє нашої країни, і в центрі «Indigo Education» кожен наставник освітнього і спортивного спрямування працюватиме над реалізацією потенціалу своїх учнів», - каже Надія Васіна.

 

В рамках презентації проекту кияни та гості міста мали можливість познайомитися з концепцією установи та міжнародним викладацьким складом, серед яких заслужені тренери і спортсмени - Надія Васіна, Анна Іздебська, Роман Редзюк і Єлизавета Басюк, LANA TIGRANA, Анастасія Губанова, Євген Хмельницький, Максим і Тетяна Мішини та інші. На всіх, хто прийшов очікували показові виступи та майстер-класи від представників творчих напрямків Центру, а також фуршет, приємне спілкування і корисні знайомства, розіграші призів від спонсорів і партнерів івенту. Музичну частину шоу-програми продовжила джазова співачка Лана Маркулова, а ведучим вечора став Дмитро Оськін.

 

Підтримали ініціативу багато відомих медіа та творчі особистості, серед яких Тимофій Нагорний, Павло Зібров, Олег Лісогор, Анжеліка Рудницька, Андрій Джеджула, Сергій Проскурня, співачка Ruta та інші.

 

Партнерами події стали «Радіо Київ», «Оглядач», «Live Animations», «Charity Viennese Ball», «Zarina», «Noblesse», «No Motors», «Greenfield», «LK Magazine», «Світ Дитинства і Чудес».

 

Нагадаємо, «Indigo Education» приділяє увагу фізичному, емоційному та розумовому розвитку дітей і підлітків, підбираючи найбільш ефективні напрямки діяльності, серед яких спорт (гімнастика, східні, сучасні, бальні танці, кіокушин карате), іноземні мови з носіями мови (англійська, китайська , французька, іспанська), театральне, художнє і ораторське мистецтво, мистецтво комунікації, стилістика (візаж, косметологія, мода), вокал, радіо-школа, а також інші, не менш значущі сфери зайнятості.

 

Для зручності гостей, клієнтів і учнів, Центр розташований в самому центрі Києва (вул. Володимирська 47). Комфорт і безпеку проведення часу для дітей - пріоритетні завдання «Indigo Education». Приїжджаючи з малюками і тінейджерами після садка або школи, мами і тата можуть бути спокійними - професіонали навчального закладу створять сприятливу атмосферу для дозвілля кожної дитини. Місія «Indigo Education» - допомогти батькам побачити, а дітям - реалізувати свої таланти!

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери